Як відновити код телефону.

В сучасних мобільних телефонах є функція блокування, що не дозволяє користуватися ним у разі втрати або крадіжки. Щоб розблокувати апарат, необхідно ввести код, відомий тільки господареві. Але як бути, якщо сам власник забув код блокування?
Вам знадобиться
  • - утиліти розблокування;
Інструкція
1
Скористайтеся для розблокування телефону спеціальними утилітами. Їх вибір залежить від того, якою маркою мобільника ви користуєтеся. В мережі можна знайти програми практично під будь-яку модель, тому просто введіть в пошуковий рядок фразу «як розблокувати телефон» і вкажіть вашу модель. З досить великою ймовірністю ви знайдете серед з'явилися посилань ту, де описана процедура відновлення коду саме вашого телефону.
2
Якщо ви користуєтеся телефоном Samsung, розблокувати його вам допоможе програма Samsung ALL Unlocker v2.2, підходяща до всіх моделей. Завантажити дану програму можна за посиланням «Сервісне ПО» в кінці статті. Якщо з якоїсь причини скористатися нею не вийде, спробуйте іншу утиліту для роботи з телефонами Samsung - Paderf Unlocker v4. Вона теж підходить до всіх моделей, її можна скачати з тієї ж сторінки.
3
Тому, хто користується телефоном фірми Nokia, для його розблокування слід скористайтеся утилітою MyNokiaTool. Перед її використанням необхідно встановити на комп'ютер програму Nokia PC Suite, вона є на компакт-диску, що постачається телефону. Якщо диска немає, програму можна завантажити з офіційного російськомовного сайту Nokia.
4
Підключіть телефон до комп'ютера. Як тільки Windows побачить його, запустіть програму MyNokiaTool. В лівому частині вікна програми натисніть кнопку «Підключити». У правій частині вікна має з'явитися повідомлення про підключення телефону. Якщо воно з'явилося, все в порядку, для отримання забутого коду вам достатньо натиснути кнопку «Прочитати код». Якщо програма не побачила телефон, можна спробувати інший, технічно більш складний, метод. Його опис є в матеріалі, наведеному в додаткової посиланню в кінці статті.
5
Для деяких моделей телефонів можливе розблокування шляхом введення спеціального сервісного коду, що скидає всі налаштування на заводські. Подивіться інструкцію до вашого телефону, в ній може бути приведений такий код. При необхідності пошукайте відповідну інформацію в мережі.
IMEI - це ідентифікаційний код мобільного телефону. У разі крадіжки або втрати мобільника ви зможете спробувати його знайти за цим код у, якщо звернетеся за допомогою до співробітників органів внутрішніх справ.
Інструкція
1
Дізнайтеся IMEI вашого телефону, набравши комбінацію * # 06 #. За мить на екрані вашого мобільника буде відображений цей код . Таким чином можна дізнатися IMEI абсолютно будь-якої моделі стільникового телефону.
2
Візьміть коробку від вашого телефону і огляньте її з усіх сторін. IMEI мобільника зазвичай вказаний недалеко від штрих- код а і має вигляд ряду цифр або теж штрих- код а. Якщо є ймовірність того, що ця коробочка може потрапити в руки непорядних людей, заховайте її подалі, щоб вони не змогли скористатися вашою безпечністю.
3
Ознайомтеся з документами на мобільний пристрій. В них також зазвичай вказаний IMEI. Перегляньте договір, який ви оформляли в салоні зв'язку при покупці телефону. IMEI зазначений в тому ж рядку, що й «Найменування моделі».
4
Вимкніть телефон, відкрийте його задню кришку і обережно вийміть акумулятор. Усередині корпусу ви побачите наклейку з інформацією про виробника телефону, моделі, а також ідентифікаційний код . Однак на деяких моделях телефонів IMEI може бути зазначений не в вигляді довгого ряду цифр, а тільки у вигляді штрих- код а.
5
Якщо ви вирішили купити телефон з рук, попросіть продавця надати вам всі документи на мобільний пристрій і звірте IMEI, набравши * # 06 # або відкривши телефон.
6
Якщо у вас викрали телефон або ви його втратили, зателефонуйте спочатку свого оператора зв'язку і заблокуйте номер. Після цього зверніться в поліцію і надайте співробітникам внутрішніх справ всю наявну у вас інформацію про час і місце викрадення або пропажі. Але найголовніше, що ви повинні їм повідомити - це ідентифікаційний код вашого мобільного пристрою.
7
Якщо ви з якихось причин так і не змогли дізнатися IMEI телефону, не звертайтеся на інтернет-сайти, що пропонують різноманітні програми та сервіси, які нібито можуть допомогти вам не тільки дізнатися код мобільника, але і розблокувати стару сім-карту без PIN і PUK. Без доступу до баз даних операторів зв'язку це зробити неможливо. А оператори зв'язку дбають про безпеку по вищому рівню.