Як налаштувати gps.

Кишеньковий комп'ютер або смартфон - незамінний помічник, який завжди під рукою в буквальному і переносному сенсі слова: на вулиці, в транспорті, в подорожі або турпоході. Однак по-справжньому незамінним цей корисний пристрій стає в зв'язці з gps-приймачем. Адже тепер його власник ніде не пропаде і не загубиться - ні в глухому лісі, ні серед заплутаних вулиць і дворів незнайомого міста. GPS-приймач визначить координати за допомогою супутникової навігаційної угруповання, а за встановленою в пристрої карті відразу стане ясно, де ви знаходитеся і куди слід прямувати.

Розглянемо, як налаштувати GPS в системі, що з смартфона або кишенькового комп'ютера, оснащеного Windows Мobile і bluetooth і зовнішнього або вбудованого приймач GPS, що підключається по bluetooth. Зрозуміло, для визначення власного місця розташування знадобиться ще й карта. Щоб розмістити дані карти може знадобитися карта памяті.1. В першу чергу необхідно підключити приймач GPS до смартфону. Це робиться точно також, як для будь-яких інших bluetooth-пристроїв, і ніяких специфічних складнощів в цьому процесі немає. Якщо ж пристрій (смартфон, комунікатор або кишеньковий комп'ютер) спочатку мають gps-приймач в своєму складі, то цей крок можна просто пропустити, так як приймач вже підключений до пристрою, і його необхідно просто настроіть.2. Щоб налаштувати gps приймач і зробити його видимим програмному забезпеченню, необхідно вказати адресу віртуального COM-порту, через який підключається будь-який, в тому числі внутрішній приймач gps. Перш ніж це зробити, адреса порту необхідно з'ясувати. Крім того, знадобиться інформація про швидкість роботи даного порту. Адреса порту і його швидкість відрізняються в різних моделях сматрфонів. Цю інформацію можна отримати з документації до смартфону. Якщо ж документація недоступна, просто спробуйте різні поєднання: порт може бути COM2, COM4, COM5, COM7 або COM8, а швидкість - 4800, 9600, 38400, 57600 або 115200. Може допомогти у визначенні порту і утиліта GPSinfo. Пошукайте її на диску, що постачається зі смартфоном. Вона ж допоможе переконатися, що приймач працює і приймає дані спутніков.3. Можна запускати навігаційну програму. Не забудьте попередньо зупинити GPSinfo, інакше вона перешкодить програмі з'єднатися з приймачем.

Налаштування gps-навігатор Prestigio, як правило, зводиться до роботи з програмним забезпеченням даного приладу. Безпечніше зробити цю операцію через сервісні компанії, але, якщо ви просунутий користувач, то виконайте її самі: поновіть або замініть навігаційну програму, поновіть і проіндексує карти.
Інструкція
1
Відновлення навігаційної програми iGo версії 2006 або оновлення її до версії 2008 року на GPS навігаторі Prestigio Geovision 350 виробляється так. Скачайте на свій комп'ютер програму iGo версії 2006 року на сайті http://depositfiles.com/files/9yry92jgz або програму iGo версії 2006 року на сайті http://depositfiles.com/files/gr69iyk8t. Підключіть навігатор до комп'ютера через ActiveSync. Відкрийте через провідник список папок на навігаторі і знайдіть папку Flash_Storage. Встановіть в неї програму iGo (тільки одну версію!).
2
Створіть в будь-якому простому (Не Word) текстовому редакторі файл autorun.inf такого змісту: navigation = \ Flash_Storage \ igo \ igopna.exe. Помістіть файл autorun.inf в папку Flash_Storage. Запустіть автопошук і після виявлення навігатором супутників встановіть в налаштуваннях необхідний порт GPS приймача.
3
Замість програми iGo ви можете також встановити навігаційну програму Navitel, скачавши її на сайті http://depositfiles.com/files/dtqheyg1k. Після скачування зробіть її установку таким чином.
4
Встановіть на комп'ютері ActiveSync версії 4.5. Відформатуйте карту пам'яті навігатора в файлову систему FAT або FAT32. Розпакуйте архів з Navitel в кореневої каталог карти пам'яті. Підключіть навігатор до комп'ютера в режимі «Гість». Скопіюйте в комп'ютер файл autorun.inf з папки Flash_Storage і відредагуйте його в будь-якому в текстовому редакторі, змінивши рядок navigation = \ Flash_Storage \ igo \ igopna.exe на рядок navigation = \ MMC_Storage \ Navitel \ Navitel.exe. Збережіть отриманий файл в папці Flash_Storage замість старого файла autorun.inf.
5
Скачайте необхідні навігаційні карти для Navitel (наприклад, на торрент-трекерах або на сайті http://4pda.ru) і збережіть їх в кореневий каталог карти пам'яті навігатора. Проіндексує карти і створіть атлас. Вкажіть в настройках шлях до карт.
6
Процес настройки gps-навігатора нескладний. Однак не забувайте зберегти на комп'ютері резервну копію початкової версії autorun.inf, щоб можна було відновити вихідне програмне забезпечення навігатора в разі невдалої настройки.
Зверніть увагу
На навігаторі коштувати ОС - Віндовс Мобайл Якщо у вас на компі Вінда ХР, ставте Актив Сінк. Якщо 7-ка - то Центр синхронізації. Підключаєте кабелем. Запропонує синхронізувати - без синхронізації. Потім на Хрюшки відкриваєте через Актив Сінк, заливаєте карти.
Корисна порада
Розпакуйте збережений архів оновлення програми і скопіюйте його вміст у вихідну папку («Resident Flash», «NandFlash» або «DataFlash»). Якщо міститься в архіві папка називається не «Navitel», змініть шлях до виконуваного файлу навігаційного ПЗ в настройках навігатора; Запустіть програму на своєму пристрої. Увага! Якщо після поновлення програми на пристроях Prestigio GeoVision GV4500, GB4500 BT FM, GV5500, GV5500 BT FM, GV5600 GPRS HD програма запускається в демо-режимі.