Як повернути новий телефон.

Тільки що куплений телефон може розподобатися або в ньому може виявитися технічний брак. Не вірте недобросовісним продавцям, що стверджують, що мобільні пристрої обміну та поверненню не підлягають - повернути новий телефон в магазин можна!
Інструкція
1
Не попадіться на вудку хитромудрих продавців салонів стільникового зв'язку: в деяких з них висять оголошення про те, що стільникові телефони не входять в категорію товарів, що підлягають заміні або поверненню. Це правило стосується лише товарів, внесених до спеціального переліку №575, який був затверджений Урядом РФ. Якщо менеджер магазину буде стояти на своєму, роздрукуйте і покажіть йому даний нормативно-правовий акт.
2
Ви маєте повне право повернути в магазин телефон, який був вами придбаний недавно за наявності у нього шлюбу чи інших технічних недоліків. Власноруч на аркуші паперу формату А4 напишіть претензію продавцю. Вона повинна бути складена в двох екземплярах, містити в собі вимогу про розірвання договору купівлі-продажу, але ніяк не обміну мобільного пристрою на інший апарат. Один примірник претензії зобов'язаний підписати директор або адміністратор торгової точки.
3
Після цього здайте телефон на експертизу, за результатами якої і після закінчення терміну в 10 днів у разі прийняття відповідного рішення, вам повернуть витрачені гроші. Однак, у випадку, якщо правда виявиться не на вашому боці, відшкодування вартості експертизи зажадають саме з вас.
4
Якщо з телефоном все гаразд ви маєте право на повернення грошей або обмін на інший товар протягом 14 днів з моменту його покупки за умови збереження чека, товарної упаковки та повної комплектації пристрою. Продавець, швидше за все, буде наполягати на обміні, але ви можете вимагати саме повернення грошової суми. У разі наявності зовнішніх пошкоджень або відсутності одного з комплектуючих, вирішувати питання доведеться через комітет по захисту прав споживачів. І в тому, і в іншому випадку необхідна письмова заява на ім'я керівника салону зв'язку про повернення/обміні мобільника.