Як вибрати шапку дитині.

Величезний асортимент головних уборів на прилавках сучасних дитячих магазинів спричиняє глухий кут навіть найдосвідченіших батьків. Адже вибрати серед величезного розмаїття моделей саме ту шапку, яка не тільки виявиться дуже м'якою і зручною, але і надійно захистить голову і вушка малюка від вітру і морозу, не так-то просто.
Інструкція
1
Переконайтеся, що сподобалася вам шапка не бовтається і не сповзає з голови дитини. При цьому головний убір повинен легко вдягатися і зніматися. Віддайте перевагу шапці, що має регульовані фіксатори і зав'язки, за допомогою яких легко відрегулювати її розмір точно по голові малюка.
2
Вибирайте таку шапку, внутрішня частина якої виконана з натуральних матеріалів, наприклад, бавовни. Зверніть увагу на внутрішні шви виробу. Вони не повинні бути занадто щільними і жорсткими.
3
Для кінця весни або початку осені найбільш підходящим варіантом для дітей є шапки з продуваються і непромокаючим болоньєвих верхнім шаром і м'якою тканинною підкладкою. Вони можуть бути представлені у вигляді всіляких варіацій: шапок-кепок з козирком, шапок-вушанок, беретів для дівчаток.
4
Вибираючи дитячу шапку для ранньої весни або пізньої осені, зверніть увагу на в'язані головні убори з трикотажною підкладкою, шапочки з флісу, болоньи, вельвету і вовни, утеплені синтепоном. Дуже зручними і надійними є шапки-шоломи. Вони щільно загортають і захищають від вітру не тільки голову і вуха дитини, але і його шию.
5
При виборі зимової шапки для дитини віддайте перевагу хутряному головному убору. Сучасні моделі, виконані з різних матеріалів і доповнені натуральним або штучним хутром, здатні відмінно захистити малюка від будь-яких погодних негод.
6
Будьте уважні при виборі зимової шапки для дитини, наповнювачем якої є лебединий або гагачий пух. Такі моделі мають істотний недолік: пір'я можуть вилазити крізь тканину підкладки і дратувати ніжну шкіру дитини. А у дітей, схильних до алергії, вони і зовсім можуть викликати алергічну реакцію. Якщо ви все ж зважилися на покупку такої шапки, зверніть увагу на співвідношення пуху до кількості пера, використаного при виготовленні головного убору. Чим менше пера - тим краще.