Як виховати дитину добрим.

Добрий і турботливий дитина - це гордість батьків. Виховати малюка добрим і уважним по відношенню до інших людей цілком можливо, але робити це потрібно з самого раннього дитинства.
Інструкція
1
Пояснюйте малюкові, чому одні вчинки хороші, а інші погані. Проведіть бесіду на тему доброти, дружби і співчуття. Розкажіть йому, що бувають добрі і злі люди і що добрим бути набагато приємніше. Але пам'ятайте, що всі бесіди будуть марними без особистого прикладу батьків. Малюк повинен бачити, що ви дбаєте один про одного, щиро співчуваєте постраждалим та в міру своїх можливостей намагаєтеся їм допомогти.
2
Читайте дитині повчальні розповіді, вірші і казки, де головний герой робить гарні вчинки і захищає слабких, добро завжди перемагає, а лиходії покарані. Дивіться з малюком старі радянські мультфільми, які наочно розкривають теми дружби і доброти.
3
Спілкування з домашніми тваринами дуже благотворно впливає на виховання та розвиток у дітей позитивних якостей характеру. Коли малюк підросте, довірте йому догляд за улюбленцем. Крім доброти і дружби, турбота про домашнього вихованця допоможе сформувати у дитини почуття відповідальності та співчуття. Якщо житлові умови не дозволяють вам утримувати вдома тварин, сходіть з дитиною до притулку, де живуть бездомні собаки і кішки і візьміть шефство над одним з вихованців.
4
Обов'язково похваліть малюка за хороший вчинок або надану допомогу іншим людям. Погані дії теж не випускайте з уваги, обов'язково скажіть дитині, що ви засмучені таким його поведінкою і поясніть, чому так робити не можна.
5
Частіше обіймайте і цілуйте своїх дітей, їм необхідно відчувати ласку, любов і турботу своїх батьків. Дитина повинна бути впевнена, що мама і тато в разі потреби завжди прийдуть їм на допомогу. В сім'ях, де цінується добре ставлення один до одного, діти рідше виростають злими і агресивними. Тому, якщо ви хочете виховати гарного і доброго дитини, самі не скупіться на позитивні вчинки і емоції!