Як безболісно вирвати зуб.

На жаль, так трапляється. Замість того, щоб у потрібний момент піти до стоматолога і вилікувати зуб, людина відкладає візит з дня на день і добирається до кабінету лікаря, коли залишається лише один засіб - видалення. Дивуватися цьому не доводиться. У багатьох одна згадка про стоматолога мимоволі асоціюється з сильним болем, яку доводилося відчувати колись при лікуванні або видаленні зубів.
Інструкція
1
Лікар може запропонувати видалити зуб, якщо: більша його частина або кістка порушені інфекцією, через недостатність місця він прорізався тільки частково, в наявності глибоке ураження карієсом. Існую протипоказання до проведення процедури в даний конкретний момент часу - загострення серцево-судинних і психічних захворювань, стоматит, вірусна інфекція.
2
Якщо виявлено, що видалення необхідне, і ніщо цьому не перешкоджає, вам дадуть направлення на рентген, який дозволить виявити довжину і форму зуба, його розташування в оточуючих тканинах і, отже, визначити рівень складності майбутньої процедури. А це, в свою чергу, дозволить вибрати метод знеболення для даного конкретному випадку.
3
При використанні місцевої анестезії знеболюється сам зуб, оточуючі його ясна і кістку. Сучасні лікарські препарати в багато разів перевершують застосовувалися раніше новокаїн і лідокаїн і роблять процедуру видалення абсолютно безболісною.
4
Спочатку за допомогою спеціального висококонцентрованого гелю-анестетика знеболюється місце введення голки в слизову. Пацієнт не відчуває болю від уколу і дискомфорту при поширення анестезії. Після знеболювання видалення проводиться звичайним чином. Зуб розхитується, а потім витягується за допомогою щипців або, у разі необхідності, розтинають і віддаляється по частинах. Після закінчення процедури лікар може накласти шви.
5
Видалення зуба може проводитися під загальним наркозом. Пацієнтові вводять анальгетик, і він засинає. Лікар-анестезіолог контролює роботу серця, дихання, глибину сну. При видаленні зуба під загальним наркозом болю ви точно відчувати не будете. Однак існують протипоказання - некоррегірованний цукровий діабет, серцева недостатність, загострення бронхіальної астми, анемія, патологічне ожиріння, тромбоцитопенія, прийом деяких лікарських препаратів.