Як блокувати вхід в інтернет.

Незважаючи на всю корисність всесвітньої мережі, в ряді місць виникає потреба в її блокуванні: на роботі, у навчальних закладах або в будинку з маленькими дітьми. Найнадійнішим способом обмеження виходу в інтернет є фізичний обрив проводу, але майже завжди можна знайти куди більш елегантне рішення.
Інструкція
1
Використовуйте пароль для доступу до мережевого підключення. У більшості випадків підключення до інтернету проводиться за допомогою введення імені та пароля, визначених провайдером. Для зручності користувача ці дані з разу в раз вводиться автоматично, проте автозаповнення можна відключити. У правому нижньому кутку екрану клацніть по іконці «Мережеві підключення»; перейдіть в «Властивості» підключення; у вкладці «Параметри» поставте галочку навпроти «Запитувати ім'я користувача пароль, сертифікат». Збережіть налаштування.
2
Спробуйте вийти в інтернет: з'явиться меню введення параметрів підключення. Приберіть галочку напроти пункту «Зберігати ім'я користувача та пароль». Тепер при кожному підключенні користувачам доведеться вводити заданий провайдером пароль, який, як правило, виявляється досить складний для запам'ятовування.
3
Обмежте можливості користувачів. Створіть на ПК дві облікові записи. Для цього зайдіть в меню «Пуск» і виберіть «Панель управління». Там знайдіть «Облікові записи користувачів». Ви опинитеся в меню настройки вашого облікового запису (Адміністратора).
4
Виберіть пункт «Встановити пароль». Цей крок обов'язковий, інакше подальша процедура не має сенсу. У вікні двічі введіть обрану вами комбінацію символів; якщо потрібно - введіть підказку для пароля; клікніть «Прийняти».
5
Перейдіть в пункт панелі управління з заголовком «Батьківський контроль». У Windows 7 посилання на нього буде знаходитися в лівому нижньому кутку налаштувань вашого профілю. Виберіть іконку другого, «звичайного» користувача.
6
По черзі клікніть по кнопках: «Батьківський контроль включений», «Обмеження користування Інтернетом». В даному меню ви зможете обмежити вихід в інтернет: як повністю, так і частково, заблокувавши ряд можливостей (завантаження файлів) і конкретних сайтів.