Як додати на сторінку коментарі.

Спілкування в соціальній мережі - це не тільки здійснення листування з друзями, але і можливість залишати різні коментарі до вподобаним фотографій або висловлювань, публікувати свої думки на форумах і сторінках груп.
Вам знадобиться
  • - реєстрація в одній або кількох соціальних мережах.
Інструкція
1
Соціальні мережі з кожним днем набувають свою популярність. Вони - прекрасний засіб для пошуку нових друзів, листування, обміну з користувачами сайтів цікавими посиланнями, фотографіями. У кожній мережі діють численні групи, які дозволяють людям зі схожими інтересами та захопленнями спілкуватися.
2
Писати коментарі в соцмережах можуть всі користувачі, додаючи їх на сторінки друзів або під фото, статуси, до тем у групах.
3
Наприклад, в «Однокласниках», щоб залишити свою думку про фотографію, спочатку необхідно відкрити її у збільшеному розмірі на новій сторінці (клікнувши на знак «лупа» або вибравши опцію «Збільшити зображення»), тільки потім у спеціальному полі з написом «Коментувати фото» можна буде внести свій текст.
4
Є й інший спосіб додавання своїх записів до фото і статусам. Для цього натисніть на кнопку «Обговорення» на верхній панелі сторінки. Клікнувши по напису, ви зможете переглянути всі коментарі, додані до ваших фотографій і фотографій ваших друзів і користувачів, записи яких коментували ви. Також тут відображаються записи на форумах і в темах груп. Для їх перегляду виберіть у лівому вікні потрібний об'єкт (фото, форум, статус) і клікніть на нього. Зліва ви побачите картинку або повідомлення.
5
Щоб додати власні коментарі, в нижньому вікні з боку сторінки «Обговорення» напишіть текст, який можна урізноманітнити веселими смайлами. Якщо потрібно, оформіть записи кольором і різними шрифтами.
6
Якщо в списку обговорень немає потрібного вам користувача, зайдіть до нього на сторінку. Якщо це ваш друг, знайдіть у списку друзів і клацніть по фотографії. Якщо це не ваш друг, скористайтеся функцією пошуку. Опинившись на сторінці користувача, ви можете також відкривати і оцінювати фотографії, заглядати на форум, читати його статуси і додавайте до них коментарі вищеописаним способом.
7
Все досить просто і «Вконтакте», де близько зображень є спеціальна виноска «Коментувати». Клацніть по ній, відкрийте фотографію (або повідомлення в групах) і у вікні «Ваш коментар» напишіть текст. Таким же чином додаються записи на стіні і в групах в інших соціальних мережах.