Як робити зачіски дитині в школу. підстригти дівчинку самостійно.

Дівчаткам не дуже подобається ходити до школи щодня з однією і тією ж зачіскою. Адже там не тільки уроки та домашні завдання, але ще й безліч друзів, і море спілкування. Ось мамам і доводиться проявляти чудеса винахідливості, збираючи дочок у школу. На щастя існує багато акуратних, простих у виконанні і в теж час модних зачісок.
Вам знадобиться
  • - гумки для волосся;
  • - шпильки і шпильки;
  • - кольорові стрічки і обідки.
Інструкція
1
Мабуть, немає більш практичною шкільної зачіски для довгого волосся, ніж коси. Різновидів кісок безліч, вони плетуться з двох, трьох, п'яти і більше пасом. Можна заплести безліч маленьких кісок в африканському стилі, а можна вибрати більш звичні варіанти.
2
Відмінно підійде для школи французька коса. Вона виглядає завжди модно і сучасно і, в той же час, акуратно. Варіантів плетіння цієї косички безліч. Її можна заплести від потилиці, з чола, збоку або навколо голови.
3
Оберіть місце, де буде початок коси. Зберіть частину волосся і розділіть їх на три рівні пасма. Почніть плести як звичайну косу. Кожен раз, перекидаючи пасмо, додавайте тонку пасмо волосся то ліворуч, то праворуч.
4
Закінчивши плетення, закріпіть волосся гумкою або гарною шпилькою. Можна заховати кінчики волосся і закріпити їх шпильками або невидимками. Якщо волосся довге, можна продовжити плетіння звичайної косою.
5
Чи не відрощуйте довгу чубок. Він заважає огляду, а це може призвести до погіршення зору. Занадто довга чубчик постійно лізе в очі, що теж незручно. Щоб справитися з цією проблемою, зробіть градуированную чубок чи косу.
6
Занадто довгу чубок, з якою ваша дитина не хоче розлучатися, можна прибирати під красивий обідок, еластичну стрічку або заколювати маленькими ошатними шпильками.
7
І класичний, і балетний пучок будуть прекрасним варіантом для школярок будь-якого віку. Учениці початкових класів можуть дозволити собі різнокольорові забавні шпильки, шпильки з прикрасами, гумки. Школяркам постарше можна обернути пучок шовковою стрічкою, відповідної за стилем до поряд, це зробить образ елегантним і завершеним.
8
Хвостик - ще одна класична зачіска для довгого волосся, про яку не можна забувати. Зберіть все волосся на маківці. Закріпіть гумкою. Невелике пасмо відокремте і оберніть навколо основної маси волосся, щоб приховати гумку. Закріпіть пасмо невидимками або шпильками і збризніть лаком для волосся.
9
«Кінський хвіст універсальний. Його можна зробити високим або низьким, на тімені або над вухом. Головне, щоб волосся було гладенькими.
10
Якщо в школі суворі правила, роблячи кінський хвіст, що не витягуйте волосся через гумку повністю. Залиште їх у вигляді петлі. Навколо гумки оберніть шовкову або оксамитову стрічку відповідного кольору. Така зачіска доречна в будь-якій ситуації.
Зверніть увагу
Не затягуйте волосся занадто туго. Це шкідливо для волосяних цибулин.
Корисна порада
Не наносіть на волосся велика кількість засобів для укладки та моделювання зачісок. Це часто виглядає вульгарно, крім того, сильно шкодить зростаючим волоссю.