Як швидко приготувати сир. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Сир давно вважається корисним кисломолочним продуктом, і його можна знайти практично у всіх продуктових магазинах. Хоча набагато корисніше вживати в їжу домашній сир, оскільки саме в ньому містяться необхідні для здоров'я кальцій, фосфор і вітамін А.
Вам знадобиться
  Інструкція
  1
  Щоб приготувати домашній сир вдома, не потрібно особливих зусиль. Достатньо купити свіже молоко і витратити на приготування трохи свого часу. Першим ділом прокип'ятіть молоко, після чого охолодіть до температури порядку 32-36 градусів. Для цього поставте ємність з молоком в каструлю, наповнену холодною водою, і періодично вимірюйте температуру спиртовим термометром. В термометрі не повинно бути дерев'яною оправи.
  2
  Щойно молоко охолоне, приступите до другої стадії - безпосередньо до приготування сиру. При цьому його можна готувати як без закваски, так і з закваскою. Щоб зробити домашній сир без закваски, прикрийте ємність з охолодженим молоком кришкою і приберіть в тепле місце на ніч. Через добу помістіть ємність з уже подкісшім молоком у велику каструлю, наповнивши її водою, і перемістіть їх на плиту. Зробіть слабкий вогонь і нагрівайте молоко, поки вода в каструлі не почне закипати. В цей же час між молоком і стінками ємності буде утворюватися сироватка жовтуватого кольору. Як тільки ви це побачите, знімайте каструлю з вогню. Зачекайте, поки що вийшла, щільна желеобразная маса не охолоне, Розітніть її на кілька частин і викладіть на марлю, складену в два рази. Зв'яжіть марлю з майбутньою сирною масою за кути і підвісьте над порожньою мискою. Через добу в марлі утворюється домашній сир.
  3
  Для приготування сиру з закваскою додайте в поки ще холонуче кип'ячене молоко кисле в пропорціях 3 столові ложки на 1 літр молока. Перемішайте рідину металевої ложкою, накрийте ємність кришкою і приберіть в тепле місце. Потім повторіть процес утворення сироватки - нагрійте на водяній бані до утворення жовтуватою субстанції, дочекайтеся остигання і тримайте в марлі протягом доби.