Як додати швидкість інтернету. Як дізнатися хто знижує швидкість інтернету.

Швидкість доступу в інтернет залежить від провайдера, тарифу, завантаженості мережі, умов з'єднання. Поліпшивши будь-який з перерахованих показників, можна збільшити і швидкість передачі даних.
Інструкція
1
Змініть спосіб підключення до інтернету. Якщо ви досі використовуєте аналоговий модем, дізнайтеся, чи є у вашому місті провайдер, який використовує протокол ADSL. Навіть найдешевший безлімітний тариф забезпечить в цьому випадку більш високу швидкість передачі даних. У разі якщо підключення по ADSL у вас вже є, але швидкість завантаження сторінок не вас влаштовує все одно, придивіться до послуг провайдерів, що використовують інтерфейс Ethernet. Правда, в цьому випадку вам доведеться провести додатковий кабель, а також забезпечити захист комп'ютера від внутрішньомережевих атак. Безлімітний тариф при підключенні через Ethernet обійдеться дещо дорожче, ніж при використанні ADSL.
2
Якщо ви користуєтеся бездротовим підключенням, і ваш модем або телефон підтримує тільки протокол GPRS, спробуйте поміняти його на інший, що підтримує EDGE, а краще - 3G. Другий спосіб з'єднання діє лише за наявності його підтримки базовою станцією. Самим же швидким способом бездротової передачі даних є WiMax, але при його використанні безлімітний тариф обходиться набагато дорожче. Також якщо ви користуєтеся бездротовим підключенням тільки вдома, є сенс змінити його на дротове.
3
Навіть у одного і того ж провайдера і при використанні одного і того ж способу підключення швидкість залежить від обраного вами тарифу. Від лімітних тарифів відмовляйтеся відразу - заздалегідь розрахувати інтенсивність використання мережі скрутно. Серед безлімітних ж виберіть такий, який влаштовує вас як по «ширині» каналу, так і за вартістю. Якщо ви не міняли тарифний план протягом декількох років, дізнайтеся, не перейшов він у розряд архівних. Змінивши його на введений недавно, іноді можна збільшити швидкість, одночасно зменшивши обсяг щомісячного платежу.
4
Деякі провайдери та оператори навіть при безлімітному тарифі знижують швидкість при досягненні певного сумарного обсягу прийнятих і переданих даних. Обнулення порога відбувається кожен місяць, день або годину (останнє переважніше). Позбутися від цього обмеження можна, перейшовши на більш дорогий тарифний план, але це не завжди прийнятно. Якщо швидко завантажувати великі файли потрібно нечасто, користуйтеся у відповідних випадках послугою тимчасового підвищення швидкості, що надається за додаткову плату. Не вдавайтеся до використання цієї послуги занадто часто.
5
Користувачеві, яка не бажає змінювати ні спосіб підключення, ні провайдера, ні тарифний план, підійдуть віртуальні способи прискорення доступу до сайтів, які передбачають використання проксі-серверів. Встановіть на телефон браузери Opera Mini і UC, на настільній версії браузера Opera включите режим Turbo, а при використанні інших браузерів переглядайте сайти через службу Skweezer. Врахуйте, що при цьому прискорюється завантаження тільки веб-сторінок, але не скачуваних файлів. Частина функцій сторінки при цьому може бути втрачена.
Зверніть увагу
Чи не підключайтеся до інтернету по лімітним тарифами. Не користуйтеся мобільним інтернетом у роумінгу. Правильно налаштовуйте точку доступу (APN) - її назва повинна починатися зі слова internet, а не wap.