Як підключити wifi точку доступу. Як зробити вайфай.

Все більше людей воліють комп'ютерам ноутбуки. Навіщо обмежуватися одним кріслом перед монітором, коли можна користуватися ноутбуком по всій квартирі, та ще й брати його з собою в дорогу? Але як же бути з інтернет з'єднанням? Погодьтеся, що користуватися такою мобільністю і «прив'язувати» ноутбук проводом одночасно не завжди зручно і розумно. Для цього існують WiFi мережі.
Вам знадобиться
  • Кілька комп'ютерів/ноутбуків
  • WiFi роутер
Інструкція
1
Вибір роутера.Для домашніх цілей підійде будь-який бюджетний варіант роутера. Головна їхня відмінність - порт для вхідного інтернет з'єднання. Це може бути або ADSL або LAN порт. Визначити їх легко: ADSL являє собою телефонний кабель, тобто без роутера для підключення інтернету використовується ADSL модем. Тоді як LAN порт - ні що інше, як звичайний роз'єм мережевого кабелю RJ 45.
2
Підключення роутера. Розглянемо приклад на роутере c LAN портом. Інтернет кабель вставте в роз'єм Internet або WLAN, залежно від фірми і моделі роутера. Підключіть роутер до комп'ютера або ноутбука наступним чином: один кінець мережевого кабелю вставте в будь LAN порт роутера, а другий - в мережевий роз'єм на комп'ютері. Далі виконайте всі кроки, зазначені в інструкції до вашого роутеру.
3
Налаштування WiFi точки на прикладі інтернету Білайн.Т.к. неможливо описати точну інструкцію для всіх типів роутерів, запам'ятайте загальні рекомендації: 1. Точка доступу у вашому інтернет-з'єднання повинні бути tp.corbina.net або tp.internet.beeline.ru.2. Роутер обов'язково захистити паролем, в іншому випадку до вашої WiFi точці зможе підключитися будь желающій.3. Варіант шифрування краще вибирати WPA або WPA2. На сьогоднішній день - це одні з кращих систем захисту.
Корисна порада
Уважно поставтеся до вибору роутера відповідно до стандартів, підтримуваними вашим ноутбуком.