Як носити новонародженого в слінгу.

Мами і тата в усьому світі давно використовують слінги для перенесення маленьких дітей. Безумовно, головна перевага слінгу в тому, що його легко надягати і знімати. Також в ньому можна без праці перекласти дитини з одного положення в інше. Руки завжди залишаються вільними, що значно спрощує життя мами або тата.
Інструкція
1
Найпоширеніша різновид носіння новонародженого в слінгу - це положення «в колисці». У такому положенні дитини буде зручно носити до року. У більш старшому віці дітей в слінгу переносять вже сидячи.
2
Спочатку надіньте слінг на плече. Потім візьміть немовляти так, щоб він грудьми злегка наліг на те плече, яке вільне від лямки слінгу. Підтримуючи новонародженого за ніжки і спинку, надайте йому потрібне положення: покладіть дитину на свою руку так, щоб його голова лежала у вас на долоні, а тіло на передпліччі. Тепер акуратно опустіть немовляти в слінг. Налаштуйте довжину лямки так, щоб було зручно малюкові і вам.
3
Є ще один метод укладання новонародженого в положення «в колисці». Ви можете використовувати будь-який з наведених тут способів. Уявіть, що ви збираєтеся носити слінг на правому плечі, і голова малюка лежатиме вправо, до того кінця, на якому кільця.
4
Покладіть слінг на пеленальний столик так, щоб він був состегнут, але лямка затягнута слабкіше, ніж коли він буде на вас. Посуньте лямку в сторону, щоб з'явилося місце для дитини. Далі покладіть новонародженого на розгорнутий слінг, уздовж нього, між поролоновими валиками. Але класти потрібно не рівно вздовж, а з невеликим ухилом головки до того краю слінгу, який не буде притискатися до вас після того, як ви його надягнете. Тепер, нахилившись, подлезьте в слінг під лямку, просунувши для цього спочатку ліву руку, а потім голову, при цьому подушка повинна виявитися на вашому правому плечі. Підтягніть лямки так, щоб малюк опинився більше притиснутий до вас.
5
У перші три місяці життя дитини найкраще класти в слінг, повернувши головою до кілець. Деяким малюкам подобається сидіти в клапті високо, в позиції «напівсидячи», інші вважають за краще положення, близьке до лежачого. Деяким малюкам більше подобається, коли вони закутані з усіх боків і повернені обличчям до матусі, як при годуванні новонародженого груддю.
Зверніть увагу
Новонароджену дитину в слінгу можна носити горизонтально, в «колисці», в цьому ж положенні зручно годувати дитину грудьми, не виймаючи з слінгу. У слінгу носять дітей обличчям до себе, а в кенгуру дуже часто особою від себе. Психологи висловлюють думку, що для немовляти може бути стресом не мати в будь-який момент можливості подивитися на маму, особливо в тривожною незнайомій обстановці: на вулиці, в транспорті, в магазині.
Корисна порада
Потягніть за хвіст слінга, щоб притиснути малюка щільніше до себе, якщо ви плануєте носити його вертикально. Дитина не повинна бовтатися нижче рівня талії, інакше і йому і вам буде незручно. Ніжки дитини підніміть до каблучок. Від колін вони будуть визирати з слінгу. Важливо не намагатися засунути в слінг все дитину, від голови до п'ят - малюк скорчившись і буде дуже незадоволений (ще б пак!). Нехай малюк лежить по косій нитці, а не по частковій.
Слінг - це велике і просте винахід. Воно дозволяє закріпити малюка на тілі мами. Цей аксесуар одночасно звільняє руки мамі, і в теж час дозволяє маляті не позбавлятися її близькості. Для маленької людини, постійний тактильний контакт стає основою нормального розвитку і зростання.

Слінг придумали в Індії. Сучасна індустрія його кілька переінакшила і додала до нього свої доповнення, проте суть залишилася колишньою. Особливо зручно носити слінг, оснащений спеціальними кільцями. За допомогою кілець можна регулювати ступінь натягу країв слінга. Тоді як слінг на зав'язках, потрібно весь час перев'язувати і перезакреплять. Для мами з малюком, це може бути не найзручніший варіант.Есть кілька варіантів носіння слінга.1. Колиска. Слінг обгортають навколо тіла мами, на одне плече. На плечі знаходяться кільця, там і можна буде регулювати ступінь натягу тканини. Дитину укладають в утворився кишеню, і підтягують краю слінгу, так щоб він підтримував його в зручному положенні. Колиску роблять так, щоб мама могла правою рукою підтримувати голівку младенца.2. Вертикальне положення сидячи. Початкове положення теж, слінг через плече, кільця на плечі, попереду кишеню. В цей кишеню усаживаете малюка, його ніжки повинні охоплювати Вас за талію. Слінг потрібно розподілити так, щоб той тримав малюка сидячи і давав йому можливість крутити головкою по сторонам. Щоб носити слінг, таким чином, потрібно досить довго пристосовуватися, однак у Вас напевно получіться.3. Положення на стегні. Вихідна ситуація та ж. Дитину усаживаете на стегно, тоесть трохи боком, так щоб його ніжки обхоплювали Ваш бік. Потім потихеньку підтягуєте нижній край і верхній край слінгу. Тепер малюк зручно завис, і може розглядати навколишнє обстановку.Что потрібно знати при виборі слінга. Даний аксесуар краще купувати в спеціальних магазинах. Інакше тканина може викликати алергію у малюка і незручність у Вас. Кріплення слінга, його кільця, це дуже відповідальний момент, тому весь час стежте за їх станом. Залежно від віку, дитину можна щільніше або ж слабкіше примотували до себе. У будь-якому випадку Ви зможете йому дати волю, або вкласти спати поряд з собою. Головне стежити за тим, щоб краї тканини не різали і не давили ніжну шкіру малюка. Будьте здорові і носіть із задоволенням.