Як одягти новонародженої дитини взимку.

У дитини, яка недавно народився, терморегуляція ще розвинена погано, тому він не може поки самостійно захиститися від високої або низької температури. Найчастіше молоді батьки помилково надмірно укутують малюка. Необхідно пам'ятати, що перегріти дитину так само погано, як і охолодити. Варто пам'ятати про своїх інстинктах і прислухатися до кількох порад.
Інструкція
1
Якщо у вашому будинку добре працює центральне опалення або котел, то домашній гардероб немовляти не повинен нічим відрізнятися від одягу новонародженого в іншу пору року. Але якщо вдома у вас прохолодно, то варто надіти на дитину рівно на одну річ більше, ніж є зараз на вас. Наприклад, якщо на вас водолазка і спортивні штани, то на малюка можна надіти майку, байкові повзунки і теплу кофту з чепчиком.
2
Одяг для гулянь варто продумувати набагато ретельніше, адже новонароджений в перші три місяці життя, гуляючи на вулиці, спить і знаходиться без особливих рухів.
3
Перед виходом в першу чергу захистіть від холоду і морозу головку дитини. Краще всього надіти теплу шапочку, що нагадує за формою шолом, щоб вушка немовляти були також закриті. Крім голови тримайте в теплі ніжки і ручки, так як у маленьких дітей вони дуже швидко охолоджуються.
4
Новонародженого малятко, одягненого в памперс і легкий бавовняний комбінезон, варто сповивати в дві пелюшки: одна буде бавовняна, а друга тепла фланелева. Тепер загорніть його в байкову ковдру або плед, закутавши також голову, і поклавши в хутряний конверт. Найкраще підійде такий, який буде затягуватися навколо особи у формі капюшона.
5
Під голівку дитини підкладіть невелику подушку, щоб Голо не опинилася нижче тіла за рахунок великої кількості пелюшок і одягу, в які одягнений новонароджений. У літній час ця подушка дитині не потрібна.
6
Також пам'ятаєте, коли одягаєте новонародженого на прогулянку, що краще не використовувати речі з ґудзиками на спині, блискавка не повинна врізатися в шкіру дитини, всі етикетки і ярлики необхідно зрізати, і одяг на малюкові повинна сидіти вільно, щоб він міг легко рухатися і дихати.
7
Тепер ви можете насолоджуватися зимової прогулянкою, не боячись, що ваш новонароджена дитина замерзне і захворіє.