Як потрібно вирощувати картоплю.

Картопля, в принципі, невибаглива рослина, але при неправильному догляді урожай виходить невеликим. Щоб виростити великі коренеплоди, необхідно вчасно не тільки садити рослина, але й удобрювати, а також полоти.
Інструкція
1
За місяць до посадки дістаньте насіннєву картоплю з льоху. Якщо ви не садили цей овоч раніше, купіть насіння в спеціалізованому магазині або просто на ринку. За 2-4 тижні коренеплоди прогріються і дадуть паростки, що позитивно позначиться на швидкості сходів, а відповідно - і на врожайності.
2
Скопайте город вручну або за допомогою трактора. Дайте землі трохи постояти, щоб частина бур'янів загинула. Якщо трави занадто багато, попередньо вирвіть її з коренем.
3
Садіть картоплю в кінці травня або на початку червня рядами, відстань між лунками має бути близько 40 см, а їх глибина 10-15 см. Лунки робіть за допомогою багнетною лопати. Якщо грунт неродючий, то перш ніж засипати насіння землею, додавайте по чайній ложці добрива «Бульба». Не переживайте, воно не токсичне і не «спалює» пагони.
4
Чекайте сходів через 1-2 тижні, в деяких випадках і трохи пізніше, особливо якщо на вулиці стоїть не зовсім тепла погода. Якщо земля дуже суха, а у вас є можливість її полити, - обов'язково це зробіть, тоді сходи з'являться швидше.
5
Як тільки картопля підросте, порихліте грунт сапкою. Це допоможе видалити бур'яни, а також поліпшити зростання рослин. Коли бадилля стає близько 20-30 см заввишки, зробіть невеликі купки із землі навколо кожного куща.
6
Якщо у вашому регіоні спостерігається нашестя колорадського жука, то обробіть кущі комплексним засобом від шкідників. Продається воно в ампулах або у вигляді порошку в садівничих магазинах. Зрошують картопля зі спеціального пульверизатора. Точний спосіб застосування того чи іншого препарату уточніть в інструкції.
7
В кінці серпня або на початку вересня приступайте до збору врожаю. Картопля викопуйте, просушуйте і закладайте на зберігання в льох. Зазвичай коренеплоди непогано зберігаються до весни.