Як обіграти балку на стелі. Як об'іграть балку на стелі в залі.

Солідна дерев'яна стельова балка або декілька - це скоріше плюс, ніж мінус приміщення. Вони прекрасно доповнять класичний, сільський, ретро- і багато інших інтер'єри. Балки надають вітальні, холу, їдальні та кухні солідність і самобутність. От тільки оформити цю деталь потрібно в гармонії з іншим інтер'єром кімнати.
Вам знадобиться
  • - обробка дерева;
  • - фарби по дереву;
  • - лак;
  • - світильники;
  • - зв'язки рослин;
  • - колесо від воза.
Інструкція
1
Огляньте балку найретельнішим чином. Вона несе на собі значне навантаження і повинна знаходитися в ідеальному стані. Запросіть фахівця, якщо у вас виникли якісь сумніви і підозри. Майстер справить необхідну обробку дерева, щоб воно ще довго вірою і правдою служило вам.
2
Тільки після цього приступайте до вибору обробки та оформлення балки. Якщо в декорі вашого інтер'єру присутні народні мотиви, їх же можна використовувати і для прикраси дерев'яних деталей на стелі. Виберіть чіткий крупний орнамент (дрібний складно буде розгледіти) і купите яскраві соковиті акрилові фарби по дереву.
3
Перенесіть візерунок на балку і розфарбуйте його. Коли засіб висохне, покрийте всю площу матовим лаком. Він захистить малюнок від вицвітання і зробить його яскравішим. Контури орнаменту можна обвести чорною або темно-коричневою фарбою або випалити.
4
Якщо балка знаходиться на стелі великої кухні, підвісьте на неї зв'язки цибулі та часнику, вінички і пучки ароматних трав. Чудово виглядають і різноманітні металеві підвіси для крупної кухонного посуду. Їх можна придбати готовими або замовити по вашому розміру в кузні. Дерево і кований метал відмінно поєднуються один з одним.
5
Але, мабуть, найпопулярнішим способом прикраси та використання стельової балки залишається розміщення на ній світильників. Люстри вибирайте відповідні за стилем до вашого інтер'єру, але в кожному разі виграшно виглядають вироби з натуральних матеріалів: скла, металу, дерева, тканини.
6
Спробуйте знайти старе колесо від воза. Цей предмет стане прекрасною і стильною основою для закріплення на балці світильників. Вам буде достатньо просвердлити отвори під установку патронів і ввернути гачки для солідних металевих ланцюгів. В середину балки вбийте великий гак і вже на нього повісьте 3-4 ланцюжки, які утримають імпровізовану люстру. Плафони різної форми продаються в магазинах світлотехніки.