Як об'єднати диски на комп'ютері. Як об'єднати локальні диски через управління дисками.

Зазвичай під час початкового налаштування жорсткого диска його розбивають на декілька розділів. Це дозволяє виділити певну частину під ресурси операційної системи. У разі відмови ОС можна спокійно форматувати потрібний розділ, не втрачаючи при цьому важливих файлів.
Вам знадобиться
  • Partition Manager.
Інструкція
1
Для об'єднання локальних дисків, на яких не встановлено операційних систем, використовуйте штатні засоби Windows. Пам'ятайте про те, що цей метод передбачає повне очищення розділів, що у злитті.
2
Скопіюйте всі важливі файли з обраних локальних дисків. Для тимчасового зберігання інформації використовуйте DVD-диски або інші зовнішні накопичувачі. Відкрийте панель управління. Перейдіть до пункту «Адміністрування», вибравши його в меню «Система і безпека».
3
Двічі клікніть по ярлику «Керування комп'ютером» і розгорніть меню "Керування дисками".
4
Виділіть правою кнопкою миші розділ вінчестера, який братиме участь в об'єднанні. Перейдіть до пункту "Видалити том». Аналогічним чином видаліть інші локальні диски.
5
Відкрийте вкладку «Дія» і виберіть пункт «Оновити». Після появи графічного зображення неразмеченное області виділіть його лівою кнопкою миші і перейдіть до опції «Створити том».
6
Задайте параметри нового локального диска і натисніть кнопку «Створити». Перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.
7
У тих ситуаціях, коли в процес злиття бере участь системний локальний диск, використовуйте додаток Partition Manager. Встановіть цю програму і перезавантажте комп'ютер.
8
Запустіть Partition Manager, відкрийте меню «Майстра» і виберіть опцію «Перерозподіл місця між розділами». Виберіть розділ, розмір якого буде збільшений, і натисніть кнопку «Далі».
9
Вкажіть диск-донор, натисніть «Далі» і встановіть нові значення розмірів обраних розділів вінчестера. Натисніть кнопку «Готово». Виберіть пункт «Застосувати зміни», який розташований у вкладці «Зміни».
10
Перезавантажте комп'ютер після появи відповідного меню. Перевірте стан локальних дисків після завершення роботи програми Partition Manager.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=I6GZTeVVtJs