Як перемкнути відеокарту на ноутбуці. скачати програму для перемикання відеокарти на ноутбуці.

Все частіше можна зустріти мобільні комп'ютери, що володіють відразу двома відеоадаптерами. Їх наявність дозволяє вибрати саме той пристрій, робота якого необхідна в конкретний проміжок часу. Тим саами виробники досягли ідеального співвідношення терміну роботи акумулятора та продуктивності ноутбука.
Вам знадобиться
  • - AMD Control Center;
  • - Nvidia Control Panel.
Інструкція
1
Найбільш раціональний спосіб перемикання активного відеоадаптера - використання спеціального програмного забезпечення. Вам в будь-якому випадку доведеться встановлювати драйвери для обох відеокарт. Відвідайте сайт розробників використовуваного ноутбука.
2
Знайдіть меню «Завантаження» або «Програмне забезпечення». Перейдіть до списку додатків, придатних до вашого ноутбука. Скачайте програму, що дозволяє налаштовувати режими роботи відеоадаптерів.
3
Якщо ви не знайшли потрібний ПО, спробуйте завантажити програму з сайту розробників відеокарт. В даному випадку рекомендують для початку встановити ту програму, яка призначена для інтегрованого адаптера.
4
Виконайте інсталяцію програми та перезавантажте ноутбук. Варто відзначити, що при використанні процесора Intel і відеокарти Nvidia вам навряд чи вдасться змінити активний відеоадаптер. Найчастіше програма автоматично запускає потрібний пристрій.
5
При використанні відеокарт фірми AMD (Radeon) відкрийте програму AMD Control Centre. Перейдіть до утиліти Power Express. У меню, натисніть кнопку «Висока продуктивність GPU» або «Низьке споживання енергії GPU». Після цього буде активована роботи дискретної або інтегрованою плати, відповідно.
6
Для повного відключення одного з відеоадаптерів використовуйте микропрограмму ноутбука. Відкрийте меню BIOS. Перейдіть до вкладці Advanced Setup (Options).
7
Знайдіть меню налаштувань відеоадаптерів. Встановіть для непотрібної плати параметр Disable. Будьте обережні! Якщо після активації зазначеної опції пропаде зображення на дисплеї, завершіть роботу ноутбука, утримуючи кнопку включення. Ні в якому разі не виходьте з меню BIOS зі збереженням параметрів.