Як очистити повністю диск.

Операційні системи, використовувані спільно з персональними комп'ютерами, мають вбудовані функції очищення жорстких дисків. Для повного видалення інформації з накопичувачів, як правило, застосовують функцію форматування.
Вам знадобиться
  • Partition Manager.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно очистити розділ жорсткого диска, виконайте цю процедуру через операційну систему Windows. Відкрийте меню «Мій комп'ютер».
2
Правою кнопкою миші клацніть по графічному зображенню розділу, інформацію з якого необхідно видалити. У новому меню виберіть пункт «Форматувати». Дочекайтеся запуску діалогового меню.
3
Введіть мітку тому, якщо в цьому є необхідність. Натисніть кнопку «Відновити параметри за замовчуванням». Для повного очищення розділу деактивуйте функцію «Очищення змісту». Після підготовки параметрів натисніть кнопку «Почати». Натисніть кнопку «Так» для підтвердження запуску процедури очищення розділу.
4
Аналогічним чином отформатируйте інші локальні диски. Очевидний мінус цього методу в тому, що його не можна застосувати для видалення всієї інформації з того розділу, на якому встановлена операційна система. Використовуйте програму Partition Manager для повного форматування жорсткого диска.
5
Запишіть DOS-версію цього додатка на DVD-накопичувач. Для цього використовуйте образ, створений з завантажувального диска. Вставте отриманий DVD в привід і перезавантажте комп'ютер.
6
Запустіть записану на диск програму. Після появи меню, що містить інформацію про поточний стан жорсткого диска, виділіть її системний розділ. Відкрийте вкладку «Операції» та натисніть кнопку «Форматування».
7
Встановіть параметри очищення розділу. Ви також можете змінити файлову систему, якщо в цьому є необхідність. Після підготовки режиму форматування відкрийте вкладку «Зміни». Перейдіть до пункту «Застосувати» і підтвердіть запуск роботи програми.
8
Пам'ятайте про те, що після очищення системного локального диска ви не зможете повноцінно використовувати комп'ютер до тих пір, поки не встановите нову копію ОС. Заздалегідь подбайте про створення інсталяційного диска з файлами системи.