Як відзначити весілля удвох. Як відзначити ювілей весілля в двоем.

Якщо вами прийнято рішення про скромну розпису в РАГСі удвох замість пишного весілля з десятками родичів і друзів, необхідно продумати, як ви проведете цей вечір, щоб він запам'ятався на все життя.
Інструкція
1
Здійсніть подорож. Придбайте квитки або готовий тур, відправлення якого відбудеться практично відразу після реєстрації шлюбу. Теоретично можна підгадати і поїхати в аеропорт відразу з будівлі РАЦСу. В цьому випадку доведеться переодягатися де-небудь або відправлятися в поїздку в урочистому вбранні, зате всі погляди будуть точно звернені на вашу пару, і ви отримаєте масу привітань від зовсім незнайомих людей.
2
Домовтеся влаштувати один одному приємний сюрприз, який буде піднесений будинку ввечері. Ви можете розучити східний танець, продемонструвати навички тайського масажу або декламації віршів на грецькій мові, все залежить від вашої фантазії і знання переваг партнера. Головне, не розповідати, що саме ви підготували. Можливо, ви багато чого дізнаєтеся про свою другу половинку, коли він розкриє вам свій сюрприз.
3
Проведіть вечір за приємними спогадами. Для цього оформите пам'ятний альбом про ваші стосунки. Помістіть в нього фотографії, прикрасьте. Ви можете зробити це самостійно або замовити оформлення у майстра скрапбукінгу. Погортайте альбом разом, згадайте ваше знайомство, поїздки, вечірки. Вкладіть в альбом кілька чистих аркушів, разом намалюйте ваше майбутнє - очікування малюка, його перші місяці, придбання квартири-машини-дачі, ходіть у гості, подорожуєте всією родиною. Через кілька років ви заміните чернетки на красиво оформлені сторінки з справжніми фотографіями і згадайте, як в день весілля разом мріяли про прекрасне майбутнє.
4
Рушайте в подорож по самим важливим точкам вашого міста. Позначте на карті місце, де ви познайомилися, де вперше поцілувалися, де відзначали першу загальну дату. Таке проведення часу після реєстрації шлюбу особливо приємно, якщо встановилася гарна безхмарна погода.
Другий день весілля зазначають в тому випадку, якщо молодята хочуть запросити велику кількість гостей або організатори приготували безліч розваг. Можна провести другий день весілля так, як того захочеться основній масі гостей.
Інструкція
1
Запросіть додому найстійкіших гостей і близьких родичів - накрийте стіл, приготуйте конкурси, оголосіть бал-маскарад. Приготуванню маскараду доведеться приділити увагу під час підготовки до основного торжеству, тоді все пройде організовано і весело. Ви можете подивитися аматорські фотографії і відеозаписи з самої весілля (професійні знімки ще будуть не готові), а також подивитися хроніки сімейних подій.
2
Вирушайте на природу - орендуйте кілька столиків в заміському клубі або просто зберіться всією компанією в мальовничому місці. Захопіть спортивні снаряди (м'яч, ракетки для бадмінтону), кілька кілограмів маринованого м'яса і т.д. Якщо весілля проходить в один із зимових місяців, то можна поїхати покататися на лижах, сноубордах, санках - заздалегідь забронюйте кілька номерів і замовте столики в місцевому кафе або ресторані.
3
Влаштуйте день водних процедур - сходіть в аквапарк, поїдьте в сауну або лазню. Бажано заздалегідь знати кількість гостей, які планують взяти участь у святкуванні другого дня весілля , щоб розрахувати кількість відвідувачів, запастися провізією і спиртним. Орендуйте невеликий пароплав на пару годин і катайтеся по річці, знайомлячи гостей з місцевими пам'ятками.
4
На Русі відзначали другий день поїданням млинців (які потім замінили яєчнею) і хліба, яким благословляли молодих днем раніше. Вранці всі гості повинні піти будити молодих - молода дружина відправиться пекти млинці, а чоловікові належить їх покуштувати. Можна влаштувати жартівливі змагання, випробування сили і витривалості, в яких можуть брати всі гості. Для тих, кому недостатньо двох днів святкування, продумую програма третього дня весілля .
5
Увечері зберіться всі разом за столом або, якщо ви відпочиваєте на природі, навколо великого багаття - поділіться враженнями, розкажіть, що особливо вам запам'яталося з двох днів веселощів і гульні. Можна влаштувати повільні танці (підготуйте відповідну музику), чаювання з солодощами і т.д. Як правило, до вечора залишається дієздатною тільки молодь, тому й розваги мають бути відповідними - вирушайте в нічний клуб, щоб повеселитися і завершити святкування урочистої події.