Як нареченій поводитися на весіллі.

В день весілля погляди всіх гостей, як правило, звернені до нареченої. Саме їй приділяють найбільше уваги, тому дівчина повинна зуміти залишитися бездоганно прекрасною і веселою протягом усього дня.
Інструкція
1
Заздалегідь домовтеся зі свідком про її обов'язки. Саме вона повинна стежити за вашим зовнішнім виглядом, поправляти вам фату, зачіску, шлейф і плаття, говорити, коли потрібно злегка припудрити обличчя і підвести губи і т.п. Нареченій не слід щопівгодини діставати при гостях дзеркальце або віддалятися в туалетну кімнату, щоб привести себе в порядок.
2
Постарайтеся тримати себе в руках. Звичайно, нареченій дозволено пролити кілька сльозинок під час церемонії в РАГСі або при знятті фати, але ридання і тим більше істерики будуть абсолютно недоречні. Зберігайте спокій, навіть якщо щось пішло не так. Не пийте занадто багато спиртного: п'яна наречена може зіпсувати все свято.
3
Приділяйте хоч трохи уваги всім гостям, включаючи родичів і друзів нареченого, навіть якщо ви їх майже не знаєте. Звичайно, наречена не може розважати кожного гостя, але постарайтеся хоча б залучати всіх по черзі в конкурси і танці, мимохідь говорите компліменти, посміхайтеся. Чи не затівайте сварок, навіть якщо поведінка когось із гостей вас ображає. Якщо виникли конфліктні ситуації, краще попросити друзів залагодити їх. Це особливо стосується випадків, коли наречена змушена була запросити на весілля людей, які впевнені, що без бійки подібний захід пройти не може.
4
Будьте ласкаві з нареченим. Пам'ятайте, що весілля - це свято вашої любові, і прикрі дрібниці не повинні ставати причиною дурних сварок в такий чудовий день. Часом нареченої через занадто сильного хвилювання починають докоряти женихів з приводу. Не варто так робити. Ваш чоловік теж хвилюється, як і ваші батьки і друзі, так що забудьте про свої примхах, щоб не зіпсувати свято.
5
Не сидіть весь день за столом. Ви повинні бути готові до провідної ролі: саме нареченій часто доводиться брати участь в безлічі конкурсів, танцювати весь вечір і т.п. Звичайно, план заходу слід заздалегідь обговорити з тамадою, щоб уникнути неприємних сюрпризів. До речі, врахуйте, що ви не повинні танцювати тільки з нареченим. Зрозуміло, флірту допускати не можна, але пам'ятайте, що, згідно приймете, танець з нареченою обіцяє чоловікові щастя і удачу.