Як відзначити день народження навесні.

Весна - прекрасна пора року, коли природа пробуджується від сну. Якщо ваш день народження припадає саме на цю пору, не варто сидіти вдома. Адже можна скористатися можливостями, які дарує вам сама природа, і влаштувати справжній весняний день народження.
Інструкція
1
Ви ще не встигли насолодитися зимовими забавами, а вже настала весна. Якщо у вашому регіоні наступ календарної та фактичної весни не збігаються один з одним, день народження - це прекрасний привід згадати всі ті розваги, за якими ви будете нудьгувати ще сім-вісім місяців. Вирушайте з друзями на каток, захопивши з собою термоси з гарячим чаєм, кавою або какао. Мерзнути вам точно не доведеться. Гості можуть поводити хороводи на слизькому льоді навколо іменинника, або зробити в його честь коло пошани. Якщо не у всіх ваших друзів є ковзани, не біда. Їх можна взяти в прокат прямо на ковзанці за невелику суму.
2
Температура неухильно повзе вгору, сонце вже не тільки світить, а й гріє, починає танути сніг, в низинах з'являються струмочки. В такий час не сидиться вдома. Людям хочеться виходити на вулицю, насолоджуватися першим весняним теплом. В цей час влаштовувати пікніки ще холодно, а ось виїхати на вихідні в санаторій або на базу відпочинку - відмінний варіант. Ваші гості зможуть прогулятися по лісі, помилуватися тающим льодом на річці, немов у дитинстві, запустити кораблики. А потім вас чекатиме стіл в теплому номері.
3
Навесні починають працювати парки атракціонів, пейнтбольні майданчики, проводяться кінні прогулянки. Якщо ви і ваші гості молоді й активні, вирушайте грати в пейнтбол. Але, як відомо, війна війною, а обід за розкладом. Після гри ви можете зробити шашлики в зоні відпочинку, якщо це передбачив організатор, а можете наспіх перекусити припасеними бутербродами і відправитися в парк випробувати нові каруселі, адже у вас в запасі є довгий весняний день.
4
Якщо вам пощастило народитися в той чудовий час, коли розквітають сади, неодмінно їдьте з гостями на природу. Для цього краще вибрати чиюсь дачу або садибу, щоб ви змогли походити по саду і повною мірою насолодитися ароматом квітів.