Як недорого відзначити день народження. Як відзначити день народження економно.

Найдешевший спосіб відсвяткувати свій день народження - не запрошувати нікого. Але якщо цей варіант занадто радикальний, просто ретельно продумайте, які саме витрати вам мають, викресліть зайве і зосередьтеся на тому, що ви реально зможете потягнути.
Інструкція
1
Запросіть гостей в квартиру або на дачу, так ви уникнете витрат, пов'язаних з орендою ресторану або кафе.
2
Продумайте святкове меню. Якщо ви відзначаєте день народження на дачі, оптимальним варіантом є шашлики і свіжі овочі. Будинки відмінно підійдуть соління, запечене м'ясо, картопля в будь-якому вигляді. Якщо серед ваших родичів є любителі займатися домашніми заготовками, попросіть їх виділити для заходу дещо банок з огірками, помідорами, грибами та перцем.
3
Продумайте, де краще закупити продукти та напої. Оскільки алкоголь - основна стаття витрат будь-якого свята, відвідайте дрібнооптові магазини, це дозволить заощадити до 40% від вартості. Дізнайтеся, чи проводяться в магазинах міста акції, коли можна купити два товари за ціною одного. Що стосується придбання м'яса і делікатесів, виберіть надійного виробника, щоб святкування не закінчилося в інфекційному відділенні. Заздалегідь дізнайтеся, хто із запрошених дотримується вегетаріанства, щоб не купувати зайвого.
4
Приготуйте основні блюда самостійно. Наприклад, зовсім не обов'язково замовляти на будинок піцу, її може приготувати і не особливо досвідчений в кулінарії людина, а економія складе до 60%. Якщо ви не володієте навичками готування, залучіть когось із друзів.
5
Прикрасьте приміщення тим, що є. Ви можете розвісити на стінах свою колекцію фанатських шарфів або розставити на полицях ємності з польовими квітами. Якщо є бажання, можна купити повітряні кулі, вони не так дорого коштують.
6
Якщо у вас є бажання відзначити день народження в кафе, вивчіть пропозиції різних купонних сайтів. Можливо, ви зможете знайти підходяще заклад, що пропонує істотну знижку, економія по такій акції може становити до 70%. Важливо, однак, уточнити, яка кількість запрошених може бути обслуговано по купону, чи поширюється знижка на алкогольну продукцію, і в які години можна скористатися пропозицією.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=y3BrRvZi3II