Як незвично вручити подарунок.

У вашого близької людини свято, і ви вже вибрали йому подарунок. Залишилося придумати спосіб, як його оригінально піднести. Адже невірно обраний спосіб може зіпсувати враження від самого дорогого презенту, а незвично вручений подарунок залишить про вас найприємніше враження у винуватця торжества.
Вам знадобиться
  • - обгортковий папір;
  • - кілька коробок;
  • - кулі, наповнені гелієм;
  • - аніматори;
  • - вірш ;
  • - форма бійців ОМОНу, бандитські маски.
Інструкція
1
Невеликий за розміром подарунок можна загорнути в величезну упаковку. На невелику коробочку можна намотати безліч шарів обгорткового паперу, міцно закріпивши її скотчем. Імениннику доведеться попітніти, якщо він хоче побачити свій подарунок.
2
Покладіть обрану в якості подарунка річ в коробку. Потім цю коробку слід упакувати в тару побільше. Таким чином, навіть ювелірна прикраса можна заховати в ящику з-під телевізора.
3
Дрібний подарунок можна доставити до вікна імениннику за допомогою повітряних кульок. Купуйте кілька куль, наповнених гелієм, і прив'яжіть ваш дар до них. Також до кульок слід прив'язати і мотузку, яка залишиться у вас в руках. Зателефонуйте винуватцю торжества, попросіть його вийти на балкон і випустіть кульки. Іменинник зможе зловити подарунок прямо у вікно.
4
Герої фільмів і казок подобаються не тільки дітям, а й дорослим. Якщо ваша близька людина молода душею, запросіть аніматорів, які розіграють жартівливе уявлення і вручать йому подарунок.
5
Складіть вірш, присвячений імениннику. Якщо поетичним даром ви не володієте, скористайтеся сайтом «помічник поета». Забийте в форму слово, до якого необхідно підібрати риму, і сервіс запропонує вам кілька варіантів. Відзначте у вірші позитивні сторони вашого друга, побажайте йому щастя та здійснення найзаповітніших бажань.
6
Якщо ви впевнені в почутті гумору і міцних нервах вашого приятеля, можна вибрати і екстремальний спосіб вручення подарунка. Іменинник, котрий очікує гостей, відкриває двері, і в його квартиру вривається ви з друзями, переодягненими бійцями ОМОНу. Якщо дістати форму немає можливості, можна одягнутися бандитами. Розгубленого винуватця торжества валять на підлогу і заламують руки. Коли той намагається з'ясувати, в чому справа, агресори знімають маски, починають його вітати і вручають подарунок.