Як витягнути відео.

Для того щоб витягнути відео з будь-якої сторінки, можна скористатися величезною кількістю програм для збереження відеороликів. Але у всіх цих програм приблизно однаковий внутрішній код, відповідно, закачка відео на жорсткий диск відбувається не з усіх сайтів, а тільки з найбільш популярних. Приміром, ви любите творчість маленького гвінейського хлопчика. Він розміщує свої відеокліпи тільки на певний сайт. В такому випадку і в багатьох інших, подібні один одному програми просто безсилі.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Firefox, плагін FlashGot.
Інструкція
1
Будь відеоролик можна витягнути за допомогою інтернет-браузера Mozilla Firefox + плагін FlashGot. З браузером все зрозуміло, їм все користуються, а плагін виконує функцію сполучного елемента для передачі закачуваних файлів браузера Firefox іншим менеджерам закачувань. Також цей плагін вміє захоплювати мультимедіа потік (аудіо та відео).
2
Firefox є браузером вільного доступу. Програма абсолютно безкоштовна, так само, як і плагін. Встановіть браузер і запустіть його.
3
У вікні браузера знайдіть адресний рядок. Введіть назву будь-якого пошуковика і натисніть Enter.
4
В пошукове поле введіть назву плагіна FlashGot. Перейдіть по посиланню, браузер автоматично завантажить це доповнення.
5
Перезавантажте браузер. Після запуску браузера з уже встановленим плагіном, необхідно перейти на сторінку шуканого відео.
6
Запустіть відео. Як тільки відео прогрузити 20-30 секунд зображення, натисніть на паузу.
7
Далі слід натиснути клавіші Ctrl + F7.
8
У вікні повинен з'явитися вікно вашого менеджера закачки (Download Master, Internet Download Manager, FlashGet). Виберіть папку збереження цього відео і натисніть кнопку «Закачати/Зберегти». Залежно від вашого менеджера закачувань, назва кнопки може змінюватися.