Як відкривати папки одним клацанням.

Комфортна робота на комп'ютері неможлива без його правильного налаштування. Залежно від особистих переваг, користувач може налаштувати дозвіл екрана, швидкість руху курсору, варіанти відкриття папок і інші параметри. Зокрема, папки можна відкривати одним або двома клацаннями.
Інструкція
1
Щоб налаштувати відкриття папок одним кліком мишки, в операційній системі Windows XP відкрийте: «Пуск» - «Панель управління» - «Властивості папки». У вкладці «Загальні» знайдіть розділ «Клацання мишею», він знаходиться в нижній частині вікна.
2
Виберіть пункт «Відкривати одним клацанням, виділяти покажчиком» і натисніть ОК. У тому ж розділі ви також можете налаштувати вигляд підкреслення, вибравши «Підкреслювати підписи значків» або «Підкреслювати підписи значків при наведенні». Другий варіант зручніше, оскільки назви папок будуть виділятися підкресленням тільки при наведенні курсору.
3
В операційній системі Windows 7 настройка відкриття папок здійснюється схожим чином - відкрийте «Панель управління» і виберіть пункт «Параметри папок». Це ж вікно ви можете відкрити з будь-якої папки, натиснувши "Упорядкувати" і в меню вибравши «Параметри папок». Є й третій варіант - натисніть «Пуск», наберіть в рядку пошуку «параметри папок» і натисніть «Введення». Подальша настройка відбувається точно так само, як і в Windows XP.
4
Обов'язково налаштуйте швидкість руху курсору, для цього відкрийте «Панель управління» і виберіть пункт «Миша» - «Параметри покажчика». Перетягнувши повзунок, задайте курсору потрібну швидкість переміщення. Якщо ви відкриваєте папки подвійним клацанням миші, то там же ви можете задати швидкість подвійного клацання. Як правило, досвідчені користувачі встановлюють швидкість руху курсору і подвійного клацання мишею на більш високий рівень.
5
При роботі за рідкокристалічним монітором обов'язково включите опцію ClearType, без неї шрифти на екрані будуть відображатися неякісно. Відкрийте «Панель управління» - «Налаштування ClearType». Відзначте пташкою пункт «Включити ClearType», потім натисніть кнопку «Запуск майстра». У вікні, виберіть той варіант якості тексту, який вам найбільше подобається.