Як навчитися на масажиста.

Професія масажиста є досить затребуваною в сучасному суспільстві. Володіючи навичками масажу, можна непогано заробляти, проводячи оздоровчі сеанси у пацієнтів на дому або в спеціально обладнаному кабінеті. Не завадить вміння робити масаж і для лікування членів своєї сім'ї.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет
Інструкція
1
Навчитися основам класичного масажу можна на спеціальних курсах, вони часто організовуються на базі медичних навчальних закладів (училищ, коледжів, вузів). Закінчивши такі курси, ви отримаєте свідоцтво, яке дає вам право займатися професійною діяльністю.
2
Вибираючи між тими чи іншими навчальними курсами, зверніть увагу на наявність ліцензії на право ведення подібної діяльності і загальна кількість навчальних годин, відведених для оволодіння техніками масажу. Чим більше у вас буде занять, тим вища ймовірність того, що ви добре освоїте курс. Візьміть до уваги і процентне співвідношення практичних занять по відношенню до теоретичних - добре, якщо цей показник складе не менше 50%.
3
Не поспішайте оплачувати відразу всю суму за курс навчання, заплатите за 3-4 заняття, щоб скласти свою думку про майстра, який буде вас навчати і про методики його роботи. Зверніть увагу на те, як обладнаний навчальний кабінет: якщо в ньому знаходиться всього один масажний стіл, а група навчаються становить понад десять осіб, навряд чи такий підхід можна назвати серйозним.
4
Ви можете домовитися з професійним масажистом про те, щоб він навчив вас мистецтву масажу в індивідуальному порядку. В цьому випадку, правда, навряд чи вам видадуть посвідчення або який-небудь інший документ, який свідчить про те, що ви пройшли навчання, але практичні навички часто цінуються вище всякої паперу. Який би спосіб навчання ви не вибрали, постарайтеся заздалегідь навести довідки про майбутнє викладача.
5
Вивчіть інформацію, представлену в інтернеті, з тих чи інших школам масажу. Просто введіть який Вас пошуковий запит, і вже через кілька секунд ви отримаєте опис курсів та контактні дані для зв'язку з керівником школи.
6
При виборі курсів масажу орієнтуйтеся на необхідний вам результат. Так, якщо вам потрібні міцні знання, найкраще пройти навчання при якій-небудь клініці або навчальному медичному закладі. В цьому випадку у вас майже гарантовано будуть хороші викладачі і якісна практика. А й отримати свідоцтво про присудження кваліфікації буде достатньо складно, так як від вас вимагатимуть серйозних знань і вмінь.
7
Якщо ви володієте масажем, і курси вам потрібні виключно для отримання заповітної «корочки», яка дає право на надання відповідних послуг, можете вибрати найшвидше і дешеве навчання. Але пам'ятайте про те, що при працевлаштуванні ім'я фахівця, у якого ви навчалися, може надати вирішальну роль. У випускника відомої школи масажу шанс знайти роботу набагато вище, ніж у слухача місячних курсів.