Як бути говіркішим. Як стати більш говіркішим.

Трапляється таке, що добрий і цікава людина в компанії ніяковіє, каже рідко і мало. Через це створюються проблеми в спілкуванні, адже оточенню важлива комунікація, а той, хто не підтримує її, дещо випадає з соціуму. Як подолати себе і стати говіркішим?
Інструкція
1
Для початку, будьте собою і не бійтеся цього. Якщо ви почнете прикриватися маскою когось іншого, це легко відчується в компанії і ні скільки не додасть вам впевненості в собі. Не бійтеся висловлювати саме свою думку, говорити таким чином, як це вимовляється у вас всередині, і вести себе так, як це властиво саме вам.
2
Навіть якщо вам незатишно, намагайтеся зберігати оптимізм. Тримайте на обличчі легку посмішку, таким чином ви дасте зрозуміти оточуючим, що ви поруч і реагуєте на людей і на обстановку, і самі розслабитеся, відчуєте приплив впевненості в собі.
3
Зніміть зайву значимість з ситуації, не приймайте свої і чужі висловлювання занадто серйозно. Навіть якщо мова йде про щось важливому, не оцінюйте кожне вимовлене слово дуже вже критично. Це всього лише розмова, і він будується не тільки на обміні фраз, але і на загальної атмосфері доброзичливості та інтересу.
4
Будьте поважні до співрозмовників, вислухуйте їх, цінуйте те, що вони діляться з вами чимось, і тоді вони будуть так само з інтересом та увагою вислуховувати вас.
5
Почуття гумору допомагає влитися в будь-яку компанію і бесіду. Цим ви не тільки розташуйте людей до себе, але і розкріпачити себе, так як сміх - найкращі ліки не тільки від поганого настрою, але і від невпевненості в собі. Не знаєте, що сказати по справі - не мовчіть, а мило пожартуйте.
6
Чи не згадуйте свої минулі негативні досліди в спілкуванні. Якщо колись вам не давали висловитися, ставилися нешанобливо до ваших слів, не варто проектувати це на все, що відбувається після. Страх, який народився всередині вас, і який ви старанно продовжуєте в собі плекати, ніколи не дозволить вам навчитися говорити вільно і відкрито в компаніях, якщо ви не переступите його і не залишите в минулому.
7
Будьте терплячі. Ви ж пам'ятаєте, що з вашими старими друзями, з якими зараз ви відчуваєте себе абсолютно розслаблено, на самому початку знайомства відчувалася незручність, і ви були менш говіркі. Точно так само відбувається з усіма людьми. Почекайте, коли станеться звикання, і тоді всі будуть вас слухати, відповідати вам і коментувати ваші слова. Просто не бійтеся говорити і трохи почекайте, і з часом зрозумієте, що проблема більшою балакучості в компанії сама собою відпала.