Як визначити свій амулет.

Амулет - це який-небудь предмет, який охороняє свого власника від різних проблем, хвороб, псування або пристріту. Його носять завжди при собі, оскільки важливо, щоб амулет контактував з енергетичним полем господаря. У ролі амулета можуть виступати різні предмети: кільце, кулон, хрестик, образки і ладанка, уривок з священного тексту. Крім того, амулет може знаходитися і в будинку, захищаючи житло від різних лих.
Вам знадобиться
  • - дерево;
  • - пористий камінь;
  • - шкіра;
  • - кістка.
Інструкція
1
Вибирайте амулет по вашому знаку зодіаку. Якщо ви, наприклад, народилися під сузір'ям Лева, з каменів вам підійде рубін, а з металів - золото. При відсутності можливості або небажання купувати такі дорогі речі, купіть недорогий кулон із зображеним на ньому знаком зодіаку. Адже його сила не залежить від вартості матеріалу, з якого він зроблений.
2
Вибираючи камінь, спирайтеся на відомості про те, яка планета робить заступництво вашому знаку. На вибір амулета також впливають число, день і місяць вашого народження.
3
Перед покупкою визначитеся, яка мета придбання вами даного амулета. Ви повинні розуміти, що означає сподобався вам камінь або інший предмет, які його властивості.
4
Іноді навіть найпростіші речі здатні дати своєму господареві певний захист. Так, зав'язують на зап'ясті проста нитка червоного кольору покликана знімати пристріт і виліковувати від хвороб. Якщо ж ви хочете, щоб удача супроводжувала вам у всіх ваших справах, то підійде фігура коня або підкова. Декоративний топірець здатний принести добробут у сім'ю, ключ захистить вас від непроханих гостей, а якір символізує стійкість і безпеку. Амулети, виготовлені з пазурів або зубів тварин, відганяють ворогів і роблять свого власника сильним і сміливим.
5
Після того як ви придбали амулет, поносіть його тиждень-другий, придивіться, чи підходить він вам. Проаналізуйте свої внутрішні відчуття, оцініть, чи відбулися якісь зміни, і якщо так, т про яку вони носять характер - позитивний чи негативний. Якщо у вас з'явилися головні болі, слабкість, нервозність, вас стали переслідувати невдачі, то дана річ вам не підходить і її слід замінити.
6
Деякі люди виготовляють амулети самостійно. У цьому є сенс, так як створена своїми руками річ отримує певний енергетичний заряд і може бути дуже ефективна. Використовуйте при виготовленні амулетів пористі матеріали - дерево, пористий камінь, шкіру, кістку. Пам'ятайте про те, що амулет повинен вам подобатися.
7
Створений амулет необхідно зарядити. Підвісьте його на нитці, підведіть до нього з двох сторін долоні і на видиху зарядите енергією. Повторіть це приблизно десять разів. Під час видиху уявляйте той ефект, який повинен давати амулет. Наприклад, якщо це амулет сили, впевненості в собі, уявляйте себе в ситуаціях, в яких ви ведете себе потрібним вам чином. Енергія зберігається в амулеті приблизно протягом місяця, тому час від часу процедуру зарядки слід повторювати.
Слово амулет (від лат. - Amuletum) означає предмет, який охороняє свого власника від негараздів, хвороб, пристріту і псування, свого роду оберіг. Амулети зберігають, а частіше - носять, щоб вони були завжди поруч, тому вони являють собою кулони, персні, хрестики, ладанки і образки, шматочки священних текстів, вшитих в тканину. Амулет може зберігатися до житла чи бути встановлений поряд з ним для захисту будинку від негоди, пожеж і злодіїв.
Інструкція
1
Давні вважали, що боги надають своє заступництво через амулет и. Сильними амулет ами є камені. Найпростіший спосіб підібрати собі такий амулет за датою народження. Але в будь-якому випадку, купуючи камінь, візьміть його в руки, прикладіть до щоки. Якщо це ваш амулет , то навіть холодна і груба його поверхню здасться вам теплою і шовковистою. Є камені, які можуть бути амулет ами для всіх, один з них - агат. Камені можна вибрати і по тому, якого дії ви чекаєте від них. Якщо ви страждаєте від хвороб серця і тиску, виберіть авантюрин, якщо вам треба підвищити свою життєву енергію - гранат, якщо вам потрібен шана і повага - рубін, якщо ви страждаєте від нерозділеного кохання - купіть перли.
2
Крім дорогоцінних і напівкоштовних каменів одним з найсильніших амулет ов вважається звичайний камінь з отвором - «курячий бог», який можна знайти на березі моря або річки. Якщо ви знайдете такий, то невеликий можете носити на шиї, пропустивши через нього шовковий або шкіряний шнурок. Камінь побільше, підвішений на стіні в будинку над парадними дверима, буде охороняти його, відштовхуючи будь-яку шкідливу енергію і зберігаючи спокій і домашній затишок. Таке ж сильне дію роблять і найдавніші скам'янілості, які ми, часом знаходимо. Їх сила зв'язується з їх неймовірним віком і з давніх пір вони охороняли житла.
3
Вашим амулет ом може стати навіть колір, який безпосередньо впливає на наш мозок. Якщо ви інстинктивно віддаєте перевагу якийсь колір, то на підсвідомому рівні він підсилює в вас ті якості, які вам бракує. Блакитний колір здатний вселити в вашу душу гармонію і радість, зелений - спокій і удачу, фіолетовий - колір сили і владності. Якщо поєднати дію двох амулет ов - кольори і каменю, то їх сила багаторазово зросте.
4
Амулетом для вас може бути ювелірний виріб з металу, відповідного планеті сонячної системи, чиєю силою ви хочете скористатися. Так, золото відповідає Сонцю, срібло -Луне, залізо - Марсу, мідь - Венері і т.д.
Зверніть увагу
Вибір кольору для амулета - одне з ключових питань. Досить згадати, що колір - це фактор, який, на відміну від форми або матеріалу, з якого зроблений амулет, впливає на ваш мозок безпосередньо, через зоровий нерв. Колір не вимагає від вас розуміння, він кристально ясний, він просто сприймається «як є».
Корисна порада
В рунической магії кольору мають дуже велике значення. Вони змушують працювати .амулет більш акцентовано, вказують на особливі пріоритети рун. Колір заготовки може відображати основну мету роботи амулета. Правильно підібраний колір дуже позитивно впливає на сам талісман. Причому за допомогою квітів амулетові можна надавати приховані значення, а також визначати відтінки його роботи.