Як відокремити капустяне листя. Як відокремити листя з капусти.

До складу капустяного листя входить велика кількість корисних речовин, які необхідні для нормальної життєдіяльності організму людини: вітаміни, білки, вуглеводи, клітковина, мінерали. Листя капусти широко використовуються в народній медицині та кулінарії.
Інструкція
1
Щоб відокремити капустяне листя, візьміть качан вагою приблизно 2-3 кілограми. Акуратно видаліть занадто грубі або пошкоджені верхні листки. Потім візьміть відповідного розміру каструлю, покладіть в неї капусту і залийте холодною водою так, щоб вона на 1-2 сантиметри прикривала качан. Після дістаньте овоч і додайте у воду? чайної ложки лимонної кислоти або 1 чайну ложку 9% -го оцту, накрийте каструлю кришкою, поставте на середній вогонь і доведіть до кипіння.
2
Тепер опустіть качан у воду. Щоб його було зручніше діставати, застроміть в качан вилку. Потримайте 60 секунд і вийміть капусту з окропу. Обережно зніміть верхні, трохи приварені листя (2-3 шари). Потім знову опустіть качан в окріп на 1 хвилину. Витягніть і зніміть листя. Повторюйте процедуру до тих пір, поки не відокремте все листя або поки не знімете необхідне для вас кількість.
3
Якщо капуста зимова, щоб листя знімалися легше, опустіть качан в киплячу воду, за допомогою довгого гострого ножа виріжте повністю качан. Після цього помістіть овоч в окріп і поваріть, потім акуратно зніміть листя.
4
Якщо вам необхідні свіжі капустяні листки, видаліть з качана качан, щільно загорніть його в харчову плівку або помістіть в поліетиленовий пакет і покладіть в морозильну камеру. Залиште на 8-10 годин, потім вийміть і разморозьте, не розгортаючи, при кімнатній температурі. Після цього відокремте листя. Зробити це буде нескладно, оскільки вони стануть достатньо м'якими.
5
Якщо ви хочете використовувати приварені капустяне листя для приготування голубців, зріжте спочатку опуклі і тверді частини із зовнішнього боку. Завдяки цьому, капустяне листя будуть м'якими, і коли ви в них будете загортати начинку, вони не будуть обламуватися.
У складі капустяного листя безліч корисних речовин, таких необхідних для нормальної життєдіяльності нашого організму: вітаміни, білки, вуглеводи, клітковина, мінерали. Їх використовують у народній медицині для розсмоктування ударів і зняття запалень, а також для приготування деяких страв.
Інструкція
1
Для початку вам треба правильно вибрати білокачанну капусту. Гідні екземпляри можна зустріти і в магазинах і на ринку. Головний орієнтир при виборі - зовнішній вигляд: вона повинна бути зі свіжими зеленими листям , без дефектів і коричневих плям. Краще взяти той качан, зовнішні листя у якого не видалені, саме вони захищають серцевину капусти. Чим щільніше качан і чим більше його вага при однакових розмірах, тим краще.
2
Якщо вам потрібні капустяне листя для подальшої кулінарної обробки, то акуратно обріжте верхні, що мають пошкодження або занадто грубу фактуру. Потім візьміть глибоку каструлю, в яку може поміститися весь качан повністю. Покладіть його в неї і налийте води так, щоб вона на сантиметр прикривала капусту. Потім дістаньте качан, додайте у воду чверть чайної ложки лимонної кислоти або ложку оцту, закрийте каструлю кришкою і поставте на плиту, щоб вода закипіла.
3
Як тільки вода закипить, опустіть качан в каструлю. Для зручності, якщо вага качана дозволяє в качан можна увіткнути вилку, щоб капусту було легко діставати з каструлі. Як тільки вода знову закипить, почекайте з півхвилини і дістаньте качан з окропу. Вогонь під каструлею можна зменшити.
4
Акуратно відокремте верхні, злегка приварені листочки, зазвичай, можна зняти два-три шари. Потім знову занурте капусту в киплячу воду і почекайте з хвилину. Витягніть качан і знову зніміть листя. Повторіть процедуру, поки листя капусти не стануть занадто маленькими або поки їх кількість вас не задовольнить.
5
Якщо капуста зимова, то для того, щоб листя легше відділялися, перед тим, як відпустити качан в киплячу воду, гострим довгим ножем виріжте з нього качан, намагаючись видалити її повністю. Після цього покладіть капусту в окріп і трохи проваріть. Дістаньте капусту з каструлі і акуратно відокремте приварені листя.
6
Якщо вам потрібні свіжі капустяні листки, то, видаливши качан, загорніть качан в харчову плівку або покладіть його в поліетиленовий пакет, щільно загорнувши, щоб не було повітря. Покладіть капусту в морозилку на 1 день, а потім дістаньте і разморозьте, не розгортаючи, при кімнатній температурі. Після цього розберіть її на частини, листя стануть м'якими і будуть відділятися легко.
Корисна порада
Якщо ви збираєтеся використовувати приварені листя капусти для приготування голубців, то попередньо зріжте опуклі і тверді черешки листя із зовнішнього боку. У цьому випадку капустяне листя стануть достатньо м'якими і не надломити, коли ви будете загортати в них фарш.