Як перевести в вектор. автоматичні векторизатор.

Процес переведення зображень з растрової форми у векторну називається векторизацией. Здійснювати її можна як вручну, так і автоматично, за допомогою комп'ютерних програм.
Інструкція
1
Для ручної векторизації растрового зображення використовуйте будь векторний графічний редактор. Малюнок, який ви бажаєте зробити векторним, розташуйте на задньому плані. Як це зробити, залежить від того, яким ви користуєтеся редактором. Наприклад, у системі Xfig для цього служить параметр Depth - глибина. Вона може змінюватися від 0 до 100, а за замовчуванням дорівнює 50. Увімкніть режим Update, виберіть об'єкт зі вставленим вами растровим малюнком, і надайте йому найбільшу глибину - 100. Перейшовши в режим малювання тих чи інших геометричних фігур, знову увімкніть глибину 50.
2
Використовуючи прямі лінії, кола, дуги, сплайни та інші геометричні фігури, акуратно обведіть контури растрового зображення. Переконавшись у тому, що обведені всі його лінії, видаліть цей об'єкт. Після цього збережіть результат векторизації в нативному форматі використовуваного вами графічного редактора. Корисно також періодично здійснювати збереження і в процесі роботи над малюнком, щоб не втратити дані у випадку зависання або збою програми, а також відключення енергопостачання.
3
Якщо надалі планується використовувати векторний файл не тільки в тій програмі, де здійснювалося його створення, використовуйте один з форматів, призначених для обміну таким файлами між програмним забезпеченням різних виробників. Це може бути, наприклад, формат PS, EPS, EMF, DXF, SVG. Для отримання файлу в такому форматі використовуйте вбудовану практично в кожен векторний графічний редактор функцію експорту. Для деяких редакторів, наприклад, Qcad, формат DXF є нативним - тоді будь-яких додаткових дій з перетворення файлів для використання в інших програмах виробляти не доведеться.
4
Автоматична векторизація зображень є менш точною, ніж ручна, зате дозволяє здійснювати перетворення значно швидше. Незалежно від того, який ОС ви користуєтеся, перетворити растрове зображення у векторне можна за допомогою онлайн-служби Autotracer. Щоб їй скористатися, перейдіть за першою з наведених нижче посилань, натисніть кнопку «Обзор», виберіть растровий графічний файл обсягом не більше одного мегабайта, натисніть «Ок», виберіть формат (SVG, EPS, PDF, FIG, DXF), а потім натисніть кнопку Send file. Після завершення обробки скачайте файл з її результатом. Врахуйте, що докачка після паузи сервером не підтримується.
5
Можна здійснити автоматичну векторизацію і на локальній машині. Для цього скористайтеся консольної утилітою зі схожою назвою - Autotrace. Вона є кроссплатформенной. Для скачування цієї програми перейдіть на її офіційний сайт по другий з наведених нижче посилань. Виберіть версію пакету, призначену для вашої ОС. Довідка по ключам командного рядка розташована в архіві з програмою у файлі README.
Зверніть увагу
Не використовуйте онлайн-служби для перетворення конфіденційних файлів.