Як у Кореле вирізати. Як об'везті малюнок у coreldraw.

Графічний редактор CorelDraw - популярна програма для обробки ілюстрацій. Процес роботи в CorelDraw полягає у створенні об'єктів, їх редагуванні та застосування до них різних ефектів. При цьому вирізання - це базовий навик, яким повинен володіти кожен користувач програми.
Інструкція
1
Відкрийте зображення, з яким збираєтеся працювати. Відрегулюйте його контрастність, максимально «окресливши» потрібний вам елемент зображення, щоб спростити подальшу роботу. Якщо потрібний вам елемент для вирізки є монотонним і досить контрастує з навколишнім його фоном, скористайтеся інструментом «Чарівна паличка».
2
Якщо потрібний вам елемент якось зливається з іншим зображенням і «чарівна паличка» відхоплює зайві шматки об'єкта, скористайтеся інструментом «Крива Безьє». Для цього збільште зображення і розташуйте його у вікні програми таким чином, щоб вам було якомога краще видно краю зображення і було просто обводити їх.
3
Обережно обведіть елемент зображення, який хочете вирізати, по його контуру, при цьому не забуваючи ставити кутові точки. Як тільки елемент обведений, замкніть криву, натиснувши кнопку «Замкнути». Скористайтеся інструментом «Форма», щоб відредагувати криву, зробивши її оточуючої потрібний вам шматочок зображення. Інструмент можна знайти в панелі інструментів програми або викликати його за допомогою натискання на клавішу «F10».
4
Вставте ваш елемент зображення в цю криву, щоб виділити весь об'єкт цілком, а не тільки його контур. Щоб зробити вставку, відкрийте меню «Ефекти», а потім дотримуйтесь по шляху PowerClip? «Розмістити всередині контейнера». Тепер з'явиться стрілка, якій необхідно вказати на вашу криву.
5
У разі якщо елемент, який ви обрали, центрирован по відношенню до вашої кривої, зайдіть в меню «Інструменти». Там з розділу «Опції» перейдіть в розділ «Вкладка» і потім в підрозділ «Робочий простір». Звільніть від галочки пункт «Автоцентріровать PowerClip».
Корисна порада
Програма CorelDraw розрахована не стільки на вирізку і вставку об'єктів, скільки на малювання. Тому при необхідності роботи з шарами краще користуйтеся Photoshop або іншим графічним редактором, з яким ви знайомі. Cуществует версія Corel Photo Paint, в якій робота з вирізання буде проходити набагато простіше.