Як відкрити лак. не відкривається лак засох.

Освоївши тонке мистецтво домашнього манікюру, ви можете виявити у своїй колекції пляшечку з лаком, який неможливо відкрити. Не поспішайте викидати провинився флакон - спробуйте відкрутити вперту кришку за допомогою підручних засобів.
Вам знадобиться
  • - рушник;
  • - гумові рукавички;
  • - ацетон;
  • - піпетка або одноразовий шприц;
  • - ватяні палички ;
  • - ватяні диски;
  • - рідина для зняття лаку;
  • - плоскогубці;
  • - пластир.
Інструкція
1
Тільки що куплений лак повинен відкриватися з деяким зусиллям. Якщо кришка відгвинчуються занадто легко, це може означати, що флакон вже відкривали, а, можливо, і користувалися лаком. Пухирці, закриті додатковими декоративними кришками, потрібно акуратно звільнити від цієї прикраси. Злегка стисніть пластикову кришку двома пальцями і підніміть її. Чи не здавлюйте занадто сильно - крихкий пластик може тріснути.
2
Якщо флакон не відкривається, а кришка ковзає в руці, оберніть її рушником і повторіть спробу. Можуть допомогти і щільні гумові рукавички. Надіньте їх і з зусиллям поверніть кришку - цілком можливо, вона піддасться.
3
Флакон із занадто щільно загвинченою різьбленням помістіть під струмінь гарячої води на 1-2 хвилини. Слідкуйте, щоб під водою опинилося горлечко бульбашки. Не варто занурювати флакон в окріп. Ваше завдання - під впливом високих температур «розширити» кришку. Витріть її насухо і знову спробуйте відкрутити, надівши гумові рукавички.
4
Іноді флакону заважає відкритися лак, затерплу під різьбу. В особливо важких випадках сліди емалі ви можете виявити на верхній частині бульбашки. Щоб розчинити засохлий лак, переверніть флакон, наберіть в піпетку або одноразовий шприц без голки ацетон і акуратно нанесіть його по обідку кришки. Через кілька хвилин ватною паличкою видаліть розм'якшити емаль і залийте нову порцію ацетону. Не поспішайте - процес займе деякий час.
5
Відкривши флакон, ретельно очистіть різьблення горлечка і внутрішню частину кришки від залишків лаку. Щоб ситуація не повторилася, після кожного манікюру протирайте горлечко ватним диском, змоченим в рідині для зняття лаку.
6
Щадні заходи впливу не допомагають? Спробуйте застосувати грубу силу. Обмотайте кришку флакона тканинним пластиром, візьміть плоскогубці і акуратно повертайте. Переконайтеся, що ви крутите кришку в правильному напрямку. Чи не стискайте її занадто сильно, інакше крихкий пластик і скло флакона неодмінно тріснуть.