Як швидко зарядити телефон.

Зарядити телефон вдома, на роботі сьогодні не становить труднощів. Навіть якщо у вас немає з собою зарядного пристрою, або воно з якихось причин пошкоджено, можна скористатися універсальним зарядним пристроєм («жабою») або «народними способами».
Інструкція
1
Мабуть, найшвидший спосіб зарядити телефон - скористатися універсальної зарядкою. Вставте акумулятор телефону в «жабу», дотримуючись полярності батареї. Після цього загориться червоне світло, що позначає, що ви все правильно зробили. Якщо індикація не спрацювала, перевірте правильність установки акумулятора або увімкніть в мережу пристрій і зачекайте кілька хвилин, потім вийміть його з розетки і вставте акумулятор знову. Світлодіод повинен спрацювати.
2
Знову підключіть «жабу» до електроживлення і залиште на пару годин. Весь цей час про процес зарядки телефонної батареї свідчитиме миготливий зелений індикатор. Як тільки він перестане блимати, батарея заряджена повністю. Однак пам'ятайте про те, що «жаби» не мають контролера, яким оснащені всі сучасні моделі телефонів. Це значить, що зловживання таким способом зарядки неминуче призведе до зниження ємності батареї.
3
Якщо є поруч комп'ютер або будь-яке інше пристрій, що має вихід USB, можна зарядити телефон за допомогою шнура, який слід під'єднати до USB-роз'єму і телефону. Такого роду підзарядка в кілька разів швидше звичної мережевий.
4
Буває, що ніяких допоміжних засобів під рукою немає. Вийміть батарею телефону і постукайте по ній або потрясіть її. Тільки не потрібно докладати багато зусиль, щоб уникнути пошкодження акумулятора. Після цього можна включити телефон. Безумовно, такого зарядки вам надовго не вистачить, але зробити один важливий дзвінок або написати повідомлення буде можна.
5
Погрійте акумулятор в руках, весь час його потираючи. Якщо ви потрете батарею телефону про джинси або колготки, ви тим самим створите статичну електрику, яка дозволить зарядити акумулятор вашого телефону на деякий проміжок часу.
6
Якщо дозволяє час, вимкніть телефон, вийміть батарею та залиште її на 10-15 хвилин. Підзарядки не відбудеться, але той резерв потужності, який батарея телефону завжди має, буде активований, і ви зможете включити мобільник на деякий час.