Як підтягнути тіло.

Хороша фізична форма безпосередньо пов'язана з відмінним самопочуттям, хорошим настроєм і високою самооцінкою. Володарі стрункої фігури почуваються більш впевнено в суспільстві і можуть не турбуватися про те, як на них сидить одяг, бо на підтягнутому тілі без грама зайвого жиру практично будь-яка річ виглядає добре. Якщо ж ваша фігура кілька розпливлася і втратила обриси, слід вжити термінових заходів, які допоможуть підтягнути тіло .
Вам знадобиться
  • Спортивні тренажери, натуральні продукти харчування, ліфтинг-крем, масажери
Інструкція
1
Почніть займатися спортом.Делать Чи це вдома або у фітнес-центрі, вирішувати вам. Але далеко не всім вистачає самоорганізації для самостійних занять. Початок ранкових пробіжок весь час відкладається на наступний понеділок, велотренажер перетворюється в підставку для верхнього одягу, а диски з керівництвом з фітнесу поступово обростаю пилом. Якщо така картина вам знайома, купите абонемент у фітнес-клуб. Лінь нікуди не дінеться, і тепер з нею в суперництво вступить жадібність, тому що гроші вже будуть заплачені, і ніхто назад їх вам не поверне. Крім того, у фітнес-клубі з вами буде займати інструктор, який підбере оптимальний комплекс вправ, що допомагає підтягнути фігуру.
2
Харчуйтеся правільно.Ні в якому разі не слід відмовляти собі в їжі зовсім. Замість цього намагайтеся їсти невеликим порціями кожні 3-4 години. Пийте багато рідини - краще всього, якщо це буде чиста питна вода, чай, натуральний сік, кисломолочні напої. Обмежте вживання висококалорійної їжі (жирні страви, солодке, борошняне), замінивши її свіжими овочами та фруктами.
3
Приділіть увагу стану кожі.Прі інтенсивному схудненні шкіра часто обвисає, стає в'ялою, втрачає пружність. Найчастіше така неприємність трапляється з шкірою стегон, живота, сідниць. Допоможуть фізичні вправи, спрямовані на зміцнення м'язів в проблемних зонах. Кров, яка при активній фізичному навантаженні приливає до тіла, змушує дрібні судини розростатися і живити шкіру, завдяки чому вона стає більш еластичною. Також можна скористатися косметичними засобами для тіла, що володіють ефектом ліфтингу.
4
Пройдіть курс массажа.Массаж стимулює кровообіг, тонізує м'язи, підвищує пружність шкіри. Робити масаж можна і самостійно - для цього існує безліч спеціальних пристосувань.
Корисна порада
Підтримці хорошої фігури сприяють сольові ванни. Приймати їх слід курсами по 10-15 днів.