Як мити той-тер'єра. Яким засобом купати тієї тер'єра.

Купання - не найважливіша в житті той-тер'єра процедура. Цих маленьких кумедних песиків достатньо мити всього лише раз на півроку. Але робити це потрібно дуже обережно, щоб не нашкодити вихованцеві.
Вам знадобиться
  • - 2 невеликі пластикові пляшки;
  • - дитяча ванночка;
  • - гумовий килимок;
  • - шампунь для собак;
  • - кондиціонер для собак;
  • - вата;
  • - 2 всмоктують рушники/
Інструкція
1
Перш ніж приступити до купання тойтер'єра, обов'язково закрийте в будинку всі кватирки. Цією дією ви виключіть можливість виникнення протягу.
2
За допомогою ножа або розпеченої голки зробіть в одній з приготованих пляшок 5 дірочок. Налийте в ємність шампунь і розбавте її невеликою кількістю теплої води.
3
Візьміть 2 невеликих шматочка вати і скачайте з них 2 кульки. Ними закрийте слухові проходи вихованця, щоб застерегти їх від потрапляння шампуню і води. Для більшої надійності ви можете змочити ватні кульки в оливковій або соняшниковій олії. Майте на увазі, що масла потрібно всього пара крапель.
4
Перш ніж поставити тойтер'єра в ванночку, на дно її покладіть гумовий килимок, щоб собака не ковзала, і налийте в неї трохи теплої води. Не забудьте щільно закрити двері ванної кімнати, щоб зберегти в ній тепло. Якщо ви не впевнені, що ваш вихованець під час миття стоятиме спокійно, прив'яжіть його до змішувача або покличте на допомогу когось із домочадців.
5
Перш ніж нанести на шерсть собаки шампунь, ретельно змочіть її водою. Тільки на повністю змоченою вовни миючий засіб розподілиться рівномірно. Вода у ванні повинна бути відчутно теплою. Температуру її підбирайте, спостерігаючи за реакцією вихованця. Якщо він здригається під струменем або переминається з лапи на лапу, температуру води необхідно змінити.
6
Починайте наносити приготоване раніше засіб (суміш шампуню і води) зі спини тойтер'єра. Тільки тоді, коли ви розподілите його по всьому тілу собаки, приступайте до миття її голови і зовнішньої частини вух. Особливо неприємно для вихованця потрапляння води на морду. Тому будьте готові до того, що він може рознервувався.
7
Обполощіть тойтер'єра чистою водою, намильте його ще раз і ретельно змийте піну. Відіжміть шерсть вихованця погладжують рухами і нанесіть на неї кондиціонер, попередньо розведений в іншій приготовленої пляшечці, згідно з рекомендаціями на упаковці. І нарешті, ретельно витріть вихованця рушником.
Зверніть увагу
Будь шампунь для собак необхідно розчинити в невеликій кількості води. Це необхідно для того, щоб виключити можливість виникнення у вихованця алергічної реакції на миючий засіб.
Корисна порада
Використовуйте для миття той-тер'єра спеціальний шампунь для собак. Віддайте перевагу засобу «без сліз».