Як відключити підключення до інтернету.

Існує два види підключень до інтернету, які вимагають авторизації користувача - це PPPoE і VPN. PPPoE застосовується в xDSL-технології, а VPN - для приєднання до приватних віртуальних мереж.
Інструкція
1
Щоб відключити інтернет на на операційній системі Windows XP, виконайте наступне: відкрийте «Пуск» і виберіть пункт «Панель управління». Потім виберіть зі списку «Мережеві підключення» там ви побачите назву свого підключення до інтернету.
2
Натисніть на підключення два рази, у вас з'явиться вікно. Посередині будуть три кнопки - «Властивості», «Відключити» і «Діагностика». Натисніть на кнопку «Відключити» і почекайте пару секунд. З'єднання розірветься і доступу в інтернет не буде. Ви можете це перевірити, спробувавши зайти на будь-який сайт. Незалежно від того, яке у вас підключення - PPPoE або VPN, вікно з докладною інформацією буде саме таким.
3
Щоб відключити інтернет в операційній системі Windows 7, знайдіть значок мережі. Він знаходиться зліва від годинника (комп'ютер з кабелем), натисніть на нього. У вас з'явиться спливаюче вікно, в якому буде показано чинне інтернет-з'єднання. Натисніть на з'єднання та виберіть «Відключення». Через пару секунд з'єднання буде успішно розірвано.
4
Якщо вам необхідно побачити таке ж вікно, як і в Windows XP, натисніть на значок мережі і виберіть «Центр управління мережами». Потім клікніть на пункт «Зміна параметрів адаптера». Вас перекине вже в знайомі «Мережеві підключення».
5
Якщо ваше інтернет-з'єднання лунає по Wi-Fi, то відключити його можна вищеописаними способами. У Windows XP потрібно зайти в «Мережеві підключення», а в Windows 7 досить відкрити спливаюче вікно, яке активується після натискання на значок мережі. В екстремальних випадках можна вимкнути модем або висмикнути мережевий кабель з системного блоку. Вимикайте модем, натиснувши на кнопку живлення на задньому торці, а не висмикуйте блок живлення з розетки: так можуть збитися налаштування модему або ще гірше - модем стане некоректно працювати.