Як потрібно святкувати

Різдво Христове православні люди відзначають 7 січня, а католики та протестанти - 25 грудня. Це свято деколи плутають з Новим роком, забуваючи про його глибокому релігійному сенсі, а також про особливі традиціях, які слід дотримуватися в цей день. І навіть якщо ви не християнин, це не означає, що ви не можете весело відсвяткувати Різдво.
Інструкція
1
Прикрасьте свій будинок. Різдвяна атрибутика схожа з новорічної, але все ж між ними є й відмінності. Зокрема, рекомендується використовувати в якості декоративних елементів фігурні свічки, зірочки, вінки. Слід також прикрасити свій дім зображеннями і фігурками ангелів. Замість гірлянд використовуйте свічки в оригінальних свічниках. Не забувайте про особливу колірній гамі: традиційно різдвяними тонами вважаються червоний і золотий.
2
Чи не гадайте в Різдво. Гадати можна тільки напередодні цього свята, проте сучасні люди, на жаль, найчастіше трохи плутають традиції. Вважається, що той, хто намагається дізнатися свою долю в це світле свято, може накликати на себе страшне прокляття, так що краще пошукайте інші розваги на цей день. До речі, працювати в Різдво також не положено, тому підготуватися до свята краще заздалегідь, щоб не займатися в цей день домашніми справами.
3
Приймайте гостей або самі вирушайте до кого-небудь. В Різдво доречні веселі прогулянки, катання на санях, ігри, вручення подарунків близьким людям, приємне спілкування з друзями і родичами. Постарайтеся в цей день забути про сварки і непорозуміння, прощайте людям випадково сказані образливі слова, не сердьтеся на расшалівшіхся дітей. Різдво - світле свято, і затьмарювати його не варто.
4
Релігійним людям в цей день можна почитати Біблію в колі сім'ї, помолитися, згадати про народження Христа і дари волхвів. Вважається, що в Різдво слід вручати подарунок Христу, наслідуючи приклад трьох царів. Кращий дар, який може піднести християнин в даному випадку - це молитва, віра і щира подяка. Якщо ви хочете піти прикладу католиків, прикрасьте свій будинок різдвяними носками, в які слід опускати подарунки для домочадців.