Як зняти пароль з карти. Як визначити клас карти пам'яті.

збережені на карті пам'яті важлива інформація (відео, музика, фотографії, документи та інше) може стати недоступною, якщо ви забудете пароль доступу. Справитися з цією проблемою можна кількома способами, що дозволяють відновити або, в крайньому випадку, скинути пароль.
Інструкція
1
Якщо у вас смартфон, зайдіть в системні файли за адресою: C:/System/або C:/Sys/. Знайдіть файл mmcstore і змініть його дозвіл, для цього додайте в кінці імені .txt. Вийде mmcstore.txt. Відкрийте його, перед вами з'явиться список символів, серед яких знайдіть пароль. У вашому випадку це «123456».
2
Вставте заблоковану картку в смартфон, що підтримує її формат, і проведіть форматування носія. В даному випадку пароль в автоматичному режимі віддалиться. Крім того, ви також втратите всі дані, що зберігалися на карті пам'яті, так що даним способом користуйтеся вкрай обережно. Якщо ж необхідно зняти пароль в смартфоні, то вставте заблоковану картку в інший смартфон, але з ОС Symbian версії вище і зробіть ті ж самі операції.
3
Щоб зняти пароль з флешки телефону Nokia, скористайтеся додатками JAF (Just Another Flasher) і Nokia Unlocker. Для цього підключіть телефон до комп'ютера (ноутбуку), запустіть JAF, у верхній частині вікна зайдіть в меню «ВВ5» і поставте галочку біля поля «Read PM». Потім натисніть кнопку Service, що знаходиться справа частині вікна. У формі, що Select PM start address, клікніть по кнопці ОК. Відкриється вікно, в якому замість цифри 0 введіть 512 і знову натисніть ОК. У вікні вкажіть місце зберігання файлу і натисніть «Зберегти». Після цього інформація почне оброблятися. Запустіть програму Nokia Unlocker, вкажіть шлях до збереженого файлу і відкрийте його. У вікні, пройдіть по посиланню «Визначити», після чого вам стане відомий забутий пароль.
4
Щоб розблокувати карту пам'яті з втратою всіх зберігаються на ній даних, скористайтеся спеціальним антіблокіратором USB SD/SDHC/MMC memory Unlock. Цей спосіб актуальний, якщо інформацію, що зберігається на носії, можна видалити.