Як вручну налаштувати інтернет на телефоні.

Інтернет, підключений на телефоні, дозволяє вам отримати доступ в мережу в будь-яке потрібне для вас час. Ви можете перевіряти електронну пошту, спілкуватися в соціальних мережах і використовувати телефон як навігатора.
Інструкція
1
З'ясуйте - чи можливе підключення інтернету як такого на вашій моделі телефону? Дізнатися це можна в переліку технічних характеристик вашого апарату. До того ж, існує кілька типів підключень: Wi-Fi, EDGE, GPRS і WAP. Підключення кожного з них має певні нюанси, однак загальні принципи настройки мобільного інтернету однакові. Наприклад, Wi-Fi з'єднання крім правильно підключеного телефону вимагає наявності активної точки доступу в зоні покриття мобільного пристрою.
2
Існує два способи налаштування інтернету на мобільному пристрої. Перший - відправити смс на короткий номер і зберегти отримане повідомлення в якості налаштувань «за замовчуванням». Другий - доступ в мережу можна отримати, власноруч заповнивши всі поля в меню «Інтернет-підключення».
3
Перше поле вимагає ввести назву самого підключення. Тут все просто: як найменування мережі вказується англомовне назва вашого оператора з додаванням слова «інтернет». Приклади: MTS Internet, Beeline Internet і т.д. Потім потрібно заповнити домашній URL адресу подключаемого сполуки. По суті, це домашня сторінка кожного оператора стільникового зв'язку (mts.ru, megafon.ru).
4
В пункті «Проксі-сервер» вам запропонують на вибір «On/Off». Вимкніть доступ до нього. У кожного інтернет-з'єднання існує свій унікальний адресу - його доведеться подивитися на сайті оператора і вбити цифрові значення в поле «IP адреса».
5
Найменування точки доступу в інтернет має єдину форму - internet. (Назва вашого оператора) .ru. З метою підвищення рівня безпеки доступу в мережу від вас потрібне введення логіна і пароля для виходу в інтернет з мобільного телефону. Їх також можна дізнатися на офіційному сайті компанії, що надає вам послуги стільникового зв'язку.
Процедура настройки інтернет-з'єднання в ручному режимі прямо залежить від типу використовуваного пристрою. Тим не менш, деякі загальні алгоритми можуть бути рекомендовані всім користувачам.
Інструкція
1
При використанні dial up модему необхідно встановити відповідні моделі драйвери і створити нове з'єднання. Для цього викличте головне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Панель управління». Виберіть завдання створення нового підключення і вкажіть команду «Підключити до інтернету». Застосуйте прапорець на полі «Через звичайний модем» і надрукуйте ім'я створюваного з'єднання і телефон постачальника послуг у відповідних полях. Введіть дані облікового запису та пароля і запустіть значок підключення.
2
При використанні ADSL-модему збережіть той же алгоритм дій, але застосуйте прапорець в рядку «Через високошвидкісне підключення». Далі просто запустіть створений ярлик.
3
При використанні виділеної лінії викличте головне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Панель управління». розкрийте посилання «Мережеві підключення» і виберіть розділ «Підключення по локальній мережі». Викличте контекстне меню необхідного з'єднання кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості». Виберіть пункт «Протокол інтернету" і надрукуйте IP-адреси, повідомлені провайдером, в відповідні поля діалогового вікна.
4
При використанні мобільного модему «великої трійки» операторів мобільного зв'язку просто підключіть модем з SIM-картою до комп'ютера. Інші дії будуть виконані в автоматичному режимі. Модем оператора SkyLink увазі попередню установку власного програмного забезпечення і драйверів.
5
При використанні смартфона, що працює під управлінням Windows Mobile і підтримуючого функцію GPRS, буде потрібно увійти в головне меню апарату і вибрати пункт "Налаштування". Перейдіть в розділ «Підключення» і вкажіть команду «Створити нове підключення». Введіть дані імені сполуки, GPRS, імені точки доступу, облікового запису та пароля, надані оператором стільникового зв'язку.