Як вибрати телефон з сенсорним екраном.

Наявність сенсорних дисплеїв в мобільних телефонах і комунікаторах дозволяє розширити функціонал цих пристроїв. При виборі обладнання з таким екраном важливо враховувати деякі нюанси.
Інструкція
1
В тому випадку, якщо ви не будете максимально використовувати функції сенсорного екрану, придбайте телефон з резистивним дисплеєм. Незважаючи на обмежені можливості подібних екранів, вони дуже зручні у користуванні. Це обумовлено тим, що резистивні дисплеї реагують на дотик стілусів та інших пристроїв аналогічного будови.
2
При покупці якісного мобільного телефону або смартфона приділіть увагу пристроїв з проекционно-ємнісними дисплеями. Дані екрани володіють порівняно високою передачею кольору. Крім того вони стійкі до забруднень різного типу.
3
Ще одна відмітна особливість проекционно-ємнісних дисплеїв - підтримка функції multi touch. Дані екрани одночасно обробляють кілька зовнішніх сигналів. Якщо для вас важливі перераховані гідності, виберіть телефон із зазначеним типом дисплея.
4
Для постійної роботи з мобільним телефоном виберіть пристрій, що має повноцінну клавіатуру. Як правило, дані пристрої мають форм-фактор слайдера. Тобто фізична клавіатура лише незначно збільшує габарити мобільного телефону. Практика показує, що наявність додаткової клавіатури значно продовжує термін експлуатації сенсорної панелі.
5
Не забудьте уточнити наявність додаткових функцій в обраному мобільному телефоні. Сучасні апарати включають в себе цілий комплекс незалежних елементів. Вони здатні виконувати функції GPS-навігатора, mp3-плеєра і фотокамери.
6
Якщо ви зупинили свою увагу на бюджетній моделі сенсорного телефону, обов'язково перевірте якість роботи екрану. Переконайтеся в тому, що дисплей швидко реагує на різні команди. Не забудьте уточнити ємність акумуляторної батареї. Врахуйте, що виробники, як правило, вказують тривалість роботи в режимі очікування.