Як відновити мертвий телефон.

Певні мобільні телефони, які не працюють в результаті збою мікропрограми, можуть бути з успіхом відновлені. Для цього необхідно заново прошити пристрій, використовуючи вірний алгоритм дій.
Вам знадобиться
  • - Phoenix;
  • - USB-кабель.
Інструкція
1
Для прошивки мобільних телефонів фірми Nokia використовуйте програму Phoenix. Вона дозволяє працювати з режимом Dead Mode, який необхідний для оновлення прошивки телефону без включення пристрою.
2
Встановіть вказаний додаток. Витягніть з мобільного телефону sim-карту. Вийміть додаткові накопичувачі, якщо вони використовуються в апараті. Відкрийте на комп'ютері диспетчер пристроїв.
3
Виконайте з'єднання мобільного телефону з персональним комп'ютером, використовуючи підходящий USB-кабель. Натисніть кнопку включення мобільного пристрою і утримуйте її 2 секунди. Дану процедуру повторіть 3-4 рази з інтервалом в 15 секунд.
4
Дочекайтеся завершення автоматичної установки драйверів. Підключіть зарядний пристрій до мобільного телефону і почекайте, поки рівень заряду АКБ досягне 50% (можна більше).
5
Підготуйте файл-прошивку для мобільного телефону. Для початку використовуйте ту версію, яка використовувалася в пристрої в момент його покупки.
6
Запустіть програму Phoenix. У першій терміні вкажіть режим No Connection. Перейдіть в меню File і натисніть кнопку Open Product. У запропонованому додатком списку знайдіть і виділіть модель вашого мобільного пристрою. Натисніть кнопку Ok.
7
Відкрийте вкладку Flashing і виберіть опцію Firmware Update. Натисніть кнопку Browse, розташовану в графі Product Code. Виберіть код продукту, що містить у назві сегменти Cyrillic або RU. Це необхідно для установки російськомовної прошивки.
8
Натисніть кнопку Ok. Активуйте опцію Dead phone USB flashing, поставивши галочку навпроти однойменного пункту. Тепер натисніть кнопку Refurbish.
9
Зачекайте, поки завершиться перший етап установки прошивки. Після появи повідомлення з фразою Press the phone's power button натисніть кнопку включення телефону і потримайте 2-3 секунди. Якщо ви все зробили вірно, через деякий час завершиться оновлення прошивки, а телефон автоматично включиться.