Як налаштувати аську в телефоні.

Спілкування з допомогою SMS, що відправляються з мобільного телефону, є чи не більш популярним, ніж голосове спілкування. Справді, якщо СМС приходить в незручний момент, то його можна прочитати пізніше, а дзвінок відкласти не так просто - його треба або прийняти, або проігнорувати з ризиком образити, хто телефонує. Не меншу, а можливо і більшу популярність завоювали системи миттєвого обміну повідомленнями між користувачами комп'ютерів, лідирує серед яких безумовно відома всім ICQ, або «аська».

На радість користувачів обох сервісів, існує можливість налаштувати аську в телефоні. Це дозволить отримати одразу кілька важливих переваг: відправляти повідомлення з телефону на номери аськи користувачів, що знаходяться за комп'ютером, помітно економити на відправці СМС, залишатися на зв'язку по ICQ навіть тоді, коли комп'ютер залишається поза досягаемості.Чтоби почати користуватися всіма цими перевагами, вам знадобиться мобільний телефон, що підтримує GPRS і Java (більшість сучасних моделей підтримують і те, і інше), реєстрація в ICQ (номер і пароль), програма для завантаження в телефон (найбільшою популярністю у нас користується безкоштовний JIMM) і, зрозуміло, персональний комп'ютер .

  1. Перш за все необхідно підключити використання GPRS у мобільного оператора. Як правило, вона підключена за замовчуванням. Якщо це не було зроблено, скористайтеся інструкціями служби підтримки мобільного оператора.
  2. Для того, щоб телефон міг вийти в інтернет за GPRS необхідно налаштувати сам апарат. Як правило, для цього можна скористатися сервісом автоматичної настройки вашого мобільного оператора. Якщо це неможливо - також зверніться в службу підтримки.
  3. Тепер необхідно завантажити клієнт ICQ в мобільний телефон. Краще зробити це з сайту wap.jimm.org/download, так як в модифіковані версії jimm можуть бути додані приховані і небажані для користувача функції. Завантажте файл JAR. Як правило, цього достатньо для запуску додатка. В деяких випадках може знадобитися також завантажити файл JAD.
  4. Запустіть JIMM. Залишилося налаштувати аську в телефоні. Вкажіть свій номер ICQ, введіть пароль, встановіть прапорець «зберігати пароль», встановіть статус «онлайн». Можна насолоджуватися спілкуванням.