Як включити інтернет на ноутбуці.

Мобільні комп'ютери мають вбудовані адаптери, що дозволяють їм підключатися до бездротових мереж різного типу. Крім того, основна частина ноутбуків не позбавлена можливості з'єднання з кабельними каналами для виходу в інтернет.
Інструкція
1
Якщо ви хочете підключити мобільний комп'ютер до інтернету через канал Wi-Fi, налаштуйте належним чином відповідний адаптер. Переконайтеся в тому, що дане обладнання включено. В деяких моделях ноутбуків для цього передбачений спеціальний індикатор.
2
Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом. Перейдіть до списку мережевих підключень, вибравши пункт «Зміна параметрів адаптера». Знайдіть іконку «Бездротове мережеве з'єднання». Клікніть по ній правою кнопкою миші і виберіть пункт «Включити».
3
Тепер двічі клікніть лівою кнопкою миші по даній іконці. Через деякий час відкриється нове вікно, що містить список бездротових мереж, до яких може бути виконано підключення.
4
Виділіть лівою кнопкою миші потрібну точку доступу та натисніть кнопку «Підключення». Після запуску наступного меню введіть пароль, встановлений для з'єднання з обраної мережею. Натисніть кнопку Ok.
5
В тому випадку, якщо ноутбук не зміг виконати підключення до потрібної мережі, натисніть кнопку «Усунення неполадок» після появи відповідного меню. Кілька разів натисніть кнопку «Далі» для завершення роботи майстра виправлення неполадок.
6
Для підключення до інтернету через кабель необхідно самостійно створити і налаштувати нове з'єднання. Знову відкрийте центр керування мережами й загальним доступом. Перейдіть по посиланню «Налаштування нового підключення або мережі».
7
Виберіть тип з'єднання і дотримуйтесь покроковому меню для його настройки. Після завершення цього процесу відкрийте властивості нового підключення. Змініть додаткові опції, наприклад тип шифрування даних і активні протоколи доступу в мережу.
8
Збережіть зміни, натиснувши кнопку Ok. Клікніть правою кнопкою миші по іконці нового з'єднання з інтернетом і виберіть пункт «Підключити».