Як вибрати браузер за замовчуванням. Якою командою зробити opera за замовчуванням.

На одному комп'ютері може бути встановлено кілька веб-оглядачів. Браузером за замовчуванням буде вважатися той, у якому автоматично відкриваються всі інтернет-сторінки при переході по посиланнях. Користувач може вибрати браузер за умовчанням, задавши відповідні налаштування.
Інструкція
1
Разом з операційною системою Windows автоматично інсталюється веб-оглядач Internet Explorer. Поки ви не встановите інший додаток для роботи в інтернеті, саме він вважатиметься браузером за замовчуванням.
2
Після того як ви інсталюєте який-небудь інший браузер, при його першому запуску вам буде запропоновано зробити новий оглядач браузером за замовчуванням. Якщо вам підходить такий варіант, просто погодьтеся з ним у вікні запиту.
3
У тому випадку, якщо ви хочете самостійно вибрати браузер за замовчуванням (призначити новий або перейти назад з нового на старий), вам необхідно задати потрібні параметри. Щоб зробити браузером за замовчуванням Internet Explorer, запустіть його і виберіть у меню «Сервис» пункт «Властивості оглядача».
4
Перейдіть в діалоговому вікні на вкладку «Програми». У групі «Програма огляду за замовчуванням» натисніть на кнопку «Використовувати за замовчуванням». Відзначте маркером поле «Повідомляти, якщо Internet Explorer не використовується за умовчанням» і застосуєте нові налаштування.
5
Для того щоб вибрати браузером за замовчуванням Mozilla Firefox, запустіть оглядач і в меню «Інструменти» виберіть пункт «Настройки». Відкриється нове діалогове вікно, перейдіть в ньому на вкладку «Додаткові». У групі «Системні налаштування» відзначте маркером пункт «Завжди перевіряти при запуску, чи є Firefox браузером за замовчуванням».
6
Натисніть на кнопку «Перевірити зараз». Програма виконає перевірку і запропонує зробити Firefox браузером за замовчуванням. Прийміть пропозицію, відповівши ствердно у вікні запиту. Збережіть зміни, натиснувши на кнопку ОК. Діалогове вікно закриється автоматично.
7
Приблизно за цим же принципом можна зробити будь оглядач браузером за замовчуванням. Шукайте в меню, а потім в налаштуваннях браузера схожі за змістом кнопки і команди. Не забудьте застосувати внесені зміни.