Як декорувати кухню. прикрасити кухню своїми руками.

Кухня - це не тільки приміщення для приготування їжі, а й місце для задушевних бесід, простір, що об'єднує всю сім'ю. Тому дуже важливо декорувати кухню так, щоб все в ній створювало атмосферу затишку і тепла.
Вам знадобиться
  • - годинник, панно, яскраві прихватки, фартухи;
  • - штучні квіти, метелики, ягоди;
  • - невеликі горщики з квітами;
  • - магніти і наклейки, дитячі малюнки;
  • - банки з варенням, джемом, повидлом, шматочки яскравої тканини, стрічки;
  • - прозорі банки та пляшки незвичайної форми;
  • - горох, кукурудза, квасоля, макарони, крупи.
Інструкція
1
Одним із способів декорування кухні є оформлення її стін. Якщо ви хочете підкреслити красу і оригінальність кухонних меблів, віддайте перевагу монохромним шпалерам. Якщо ж кухонний гарнітур виконаний в одному кольорі, використовуйте вставки з шпалер яскравих кольорів. Ви також можете обклеїти ними окремі шафки і відкриті полиці. Чудовим доповненням інтер'єру стануть барвисті елементи, такі як оригінальні годинник із зображенням, наприклад, овочів і фруктів, красиве панно, квітчасті прихватки і фартухи.
2
Вікно на кухні декоруйте легкими витонченими фіранками, прикрашеними штучними метеликами, квітами, ягодами. На підвіконні розмістіть невеликі горщики з квітами.
3
Досить-таки значущим елементом кухні є холодильник. Декоруйте його яскравими магнітами, наклейками або дитячими малюнками. Ці приємні дрібниці буде не тільки радувати вас під час приготування і прийому їжі, але і створювати в приміщенні атмосферу легкості та невимушеності.
4
Незамінним елементом інтер'єру кухні є люстра. Величезна різноманітність світильників, представлене на прилавках сучасних магазинів, дозволить вам вибрати саме те джерело світла, який день у день буде радувати вас і вашу сім'ю.
5
Чи не ховайте в шафах баночки з варенням. Вони також можуть стати відмінним прикрасою інтер'єру кухні. Перш ніж декорувати ними приміщення, оберніть їх кришки шматочками яскравої тканини і обв'яжіть красивими стрічками.
6
Пожвавити кухню ви можете, розмістивши в ній прозорі баночки або пляшки незвичайної форми, заповнені різнобарвними макаронами, кукурудзою, сушеним горохом, квасолею, різними крупами.
7
Намагайтеся все ж не перевантажувати інтер'єр кухні безліччю декоративних елементів, навіть якщо всі вони виконані в єдиному стилі. Постарайтеся використовувати не більше трьох матеріалів одночасно. Наприклад, якщо в інтер'єрі вже присутній дерево (меблі, підлогове покриття, шафи) і текстиль (фіранки, накидки на стільці), ви можете додати в нього елементи зі скла або каменю.