Як повинен розташовуватися будинок.

При будівництві приватного будинку важливо розташувати його найбільш зручним і правильним чином. Помилка на цьому етапі може привести до того, що в будинку буде занадто жарко влітку і холодно взимку, споруда виявиться дуже незатишною. Крім того, неправильно розташований будинок здатний чинити негативний вплив на здоров'я мешканців.
Інструкція
1
Основне правило полягає в тому, що будинок повинен бути зорієнтований по сторонах світу - тобто його стіни повинні дивитися на північ і південь, схід і захід. В такому розташуванні є свій сенс: для того, щоб добре себе почувати, людина повинна спати головою на північ або схід. Його тіло в цьому випадку орієнтоване по лініях магнітного поля Землі або поперек його, що сприятливо позначається на здоров'ї.
2
В тому випадку, якщо будинок стоїть під кутом до сторін світу, то і ліжка, розташовувані паралельно стінам, перетинають магнітне поле Землі під кутом. Такий стан неправильно, тому людина може постійно відчувати себе не виспався, відчувати роздратування, хронічну втому.
3
Вибираючи проект будинку, обов'язково зверніть увагу на те, щоб у будинку було достатньо вікон, що виходять на схід і на південь. Через східні вікна в будинок будуть проникати перші промені вранішнього сонця. Через вікна, що виходять на південь, будинок буде наповнюватися теплом і світлом. В південних районах на вікна можна встановлювати жалюзі, але не слід зменшувати число самих вікон. Чим більше в будинку світла, тим затишніше в ньому жити, тим краще в ньому атмосфера.
4
Важливе значення має те, з якого боку розташований вхід в будинок, цьому приділяється велика увага в мистецтві Фен-шуй. Сприятливо розташування вхідних дверей на півночі і сході, всі інші варіанти негативні. Вибираючи проект будинку, враховуйте цей аспект. Навіть якщо дорога, до якої прилягає ваш ділянку, розташовується на півдні або заході, підберіть проект, в якому вхідні двері виходитиме на схід чи на північ, у двір будинку. Такий варіант може бути дуже зручний і красивий.
5
Не розміщуйте вхідні двері будинку точно навпроти головних воріт або вхідних хвіртки. Найнесприятливіший розташування вхідних дверей - південний захід. У тому випадку, якщо двері виходить на південь або захід і цього ніяк не уникнути, слід так розташувати будинок, щоб двері перебувала точно на середині ділянки (саме ділянки, а не в центрі будинку).
6
Вибираючи проект будинку, уникайте мансардних варіантів з «ламаної» дахом, такі злами негативно позначаються на здоров'я проживаючих в будинку людей. Уникайте крити дахи залізом, в тому числі і металочерепицею. Незважаючи на привабливий вигляд металочерепиці, металевий шатро над головою негативно впливає на здоров'я людини. Краще використовувати натуральну черепицю, шифер або пластик.