Як робити будинок з сірників. Як днлать із сірників чоловічків.

Побудова будиночка із сірників - процес досить копіткий. Якщо ви вирішили зробити таку саморобку, постарайтеся вибрати однакові сірники. Коректний, і у вас обов'язково вийде створити такий красивий будинок.
Вам знадобиться
  • - сірники;
  • - бокс для дисків;
  • - монета двухрублевой.
Інструкція
1
Покладіть коробку від диска перед собою на стіл і почніть збирати будиночок. Для цього візьміть два сірники. Розташуйте їх паралельно один одному на невеликій відстані, приблизно 2 см. Потім зробіть настил з восьми сірників. Постарайтеся розмістити їх так, щоб головки матеріалу були направлені в одну сторону. Повинен вийти рівний квадрат.
2
Покладіть ще один шар, розташовуйте сірники перпендикулярно нижньому настилу. Таким чином побудуйте колодязь, що складається з семи рядів. Постарайтеся зробити куб рівним. Головки сірників колодязя кладіть по колу. Акуратно зверху на нього зробіть настил з восьми сірників. Розташовуйте матеріал верхнього настилу протилежним нижнього.
3
Потім побудуйте другий шар перпендикулярний першому з шести сірників. Крайні дві розмістіть пізніше. Зверху побудовану конструкцію притисніть монетою і трохи потримайте. Це робиться для того, щоб сірники не липли до пальців, інакше будиночок може зруйнуватися.
4
Верхня частина колодязя повинна виглядати як решітка. Обережно притримуючи будиночок одним пальцем, вставте в його кути між настилами чотири сірники, головки направляйте вгору. Матеріал нижніх шарів раздвигайте допоміжної сірником. Дивіться щоб літівку з'їжджав в сторону з нижніх сірників. Акуратно вставте матеріал вертикально уздовж всіх стін. Шари раздвигайте інший сірником і притискайте будиночок пальцем. Головки матеріалу повинні знаходитися на одному рівні.
5
Заберіть монетку за допомогою пінцета. Щоб наш будиночок простояв довго, потрібно добре обжати всі його сторони. Переверніть будинок і зміцните низ ще одним шаром сірників. Квадрат з головок матеріалу - це фундамент конструкції. Побудуйте стіни, вони будуть складатися з вертикального і горизонтального шарів сірників. Спочатку розмістіть вертикальні сірники з усіх боків будиночка.
6
Потім укладіть горизонтальний настил стін. Сірники розташовуйте по колу, головки і кінці матеріалу чергуйте один з одним. Придавите головки горизонтальних сірників так, щоб вони притискали шар сусідньої грані. Зробіть дах. Для цього вставте матеріал в кутові дірки і трохи протолкніте вертикальні сірники стіни знизу. Потім витягніть їх на половину вгору.
7
Покладіть шар даху перпендикулярно верхньому настилу. Між стирчать вертикальними сірниками розмістіть матеріал головками до середини. Одержаний будиночок можна прикрасити трубою, вікнами та дверима.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MmoRLQbQSrg