Як дівчині накачати прес кубиками. Які вправи для дівчини щоб з'явилися кубики на животі.

Влітку особливо хочеться мати струнке і підтягнуте тіло, на якому відмінно виглядають легкі сукні та купальники. Одним з найбільш проблемних місць у дівчат є живіт і для того, щоб замість пуза з'явилися кубики преса, прийдеться чимало попрацювати.
Інструкція
1
Регулярно робіть комплекс фізичних вправ для преса. Почніть виконувати його щодня, а потім переходите до режиму 3-4 рази на тиждень. Для більшого комфорту можна скачати в інтернеті програми різних спортсменів або купити диск і робити вправи в компанії тренера по телевізору. Кожна вправа виконується по 30 раз в три підходи.
2
Прямі скручування. І.П .: лежачи на спині на підлозі або килимку, ноги зігнуті в колінах, руки зігнуті в ліктях за головою. Підніміть тулуб від підлоги наскільки можливо, не відриваючи поперек від статі.
3
Бічні скручування. І.п. аналогічно попередньому. Зігніть одну ногу в коліні і, піднімаючи тулуб, максимально піднесіть до коліну лікоть звідти (правий лікоть - ліве коліно і навпаки). Багато хто боїться робити вправи на косі м'язи через збільшення обсягів талії, але, насправді, ці м'язи сприяють формуванню м'язового корсету, тому робити таку вправу необхідно.
4
Підйоми ніг. І.П .: лежачи на спині, ноги на підлозі, руки за головою. Підніміть ноги під кутом 45о, потримайте кілька секунд, опустіть. В ускладненому варіанті друга нога також знаходиться на вазі, а не стоїть на землі. Є ще одна варіація цієї вправи, коли піднімаючи ноги на 90 градусів до підлоги, ви відриваєте сідниці від підлоги. Виходить щось на зразок шкільної «берізки». Ці дві вправи спрямовані на формування м'язів нижньої частини преса.
5
Займіться аеробними навантаженнями, до яких відносяться біг і плавання. Справа в тому, що генетично м'язи на животі у дівчат приховані під шаром жиру. Це задумано природою для того, щоб при вагітності малюкові в животі у мами нічого не загрожувало. Таким чином, щоб побачити кубики, необхідно зігнати цю жировий прошарок. Якщо не поєднувати їх з вправами, то візуально живіт може здаватися навіть товщі, т.к. м'язи будуть розвиватися всередині, відсуваючи жир вперед.
6
Правильно харчуйтеся. Ніякі вправи не допоможуть, якщо ви будете з'їдати перед сном по відерцю морозива або величезному шматку торта. Вуглеводи в організмі швидко переробляються в жири, зігнати які завдання не з легких. Пийте велику кількість рідини, замініть цукру на білкову їжу і позитивні зміни в галузі преса не змусять себе чекати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WIIyaVJSctI
Виглядати максимально привабливо - цілком нормальне бажання представниці прекрасної статі. Важливе значення в цьому питанні має хороша фігура, зокрема, плоский живіт. Щоб цього досягти, доведеться неабияк попрацювати над пресом.

Навіщо дівчатам прес

Побутує хибна думка, що силові тренування, зокрема, опрацювання м'язів преса - доля представників сильної статі. Однак це зовсім не так. Накачаний черевний прес зробить живіт більш підтягнутим і прибере зайві жирові відкладення, також регулярні тренування цієї групи м'язів посилять кровопостачання органів травлення і малого таза. Все це може суттєво зміцнити жіноче здоров'я. Міцні пружні м'язи живота формують на репродуктивних органах жінки свого роду корсет. В процесі вагітності треновані м'язи не будуть сильно розтягуватися під вагою зростаючого плода і, як наслідок, на шкірі не стануть з'являтися розтяжки, від яких потім буде проблематично позбутися. При пологах хороший прес також буде незайвим. Звичайно, біль він не купірує, але в цілому родової діяльності допоможе. До всього іншого, плоский животик - це ще просто красиво і дуже спокусливо.
Для того щоб дізнатися, чи немає у вас протипоказань до тренувань м'язів преса, зверніться до свого гінеколога і попросіть його зробити ультразвукове обстеження.

Як правильно качати прес

Почати тренування зовсім нескладно, складність полягає в тому, щоб не кинути заняття на півдорозі, а зробити їх регулярної корисною звичкою. Для того, щоб ви стали володаркою плоского підтягнутого живота під час занять необхідно дотримуватися цілий ряд правіл.Заніматься можна як до їжі, так і після. Не слід томити себе голодом. За 1-2 години до занять можна сміливо влаштувати собі перекус. Для цього краще використовувати продукти, багаті білком. Якщо ви бажаєте максимально швидко скинути жирові запаси в області живота, перед силовим тренуванням на прес зробіть кардіо - встаньте на бігову доріжку або просто пройдіться швидким кроком протягом 15-20 хвилин.На слід виконувати фізичні вправи на прес під час критичних днів. У цей період організм жінки ослаблений, а також навантаження на м'язи живота може привести до застою крові в області малого таза.Правільно розподіляйте навантаження під час занять спортом. Грамотний розподіл сил - це половина успіху. Для того, щоб бути впевненим у тому, що працюють необхідні групи м'язів, зупиніться на пару секунд на піку вправи, а після повільно повертайтеся в початкове положення. Якщо ви відчуваєте легке печіння - значить ви виконуєте вправу правильно.
Для того, щоб тренування стали регулярними, проаналізуйте свій розпорядок дня і виберете вільний час, який щодня зможете присвячувати заняттям без збитку для решти справ.
Не вимагайте від себе більше, ніж вам під силу. Не слід занадто «перекачувати» прес і намагатися виконати більшу кількість вправ або підходів, ніж вам є на даному етапі. Вправи на прес необхідно виконувати плавно, без ривків, і стежити при цьому за правильним диханням. На вдих слід підняти корпус, а на видих - опустити. Затримувати дихання не потрібно! М'язам для якісної роботи потрібен приплив кіслорода.Между тим, для досягнення результатів не потрібно качати прес кожен день. М'язам після тренування потрібно час на відновлення. Якщо ви відвідуєте тренажерний зал із завидною регулярністю, не потрібно навантажувати м'язи живота на кожному тренуванні. Інакше ви їх перевантажите, через що талія може зрадницьки розширитися в обсязі за рахунок збільшення мишц.Не бійтеся качати прес. Яскраво виражених кубиків, які так бентежать багатьох дівчат, у вас не з'явиться. Для цього потрібна не тільки інтенсивне навантаження на прес, а й певні препарати на основі чоловічого гормону. Повірте, прості вправи на прокачування м'язів живота не зможуть перетворити вашу фігуру в стан бодібілдера.