Як швидко вивчити квитки ПДР.

Правила дорожнього руху початківець водій повинен вивчити напам'ять не тільки для того, щоб здати іспит. Не знаючи цих правил, не можна сідати за кермо і виїжджати в місто. Щоб вивчити всі квитки, часом не доводиться витрачати надто багато часу. Це можна зробити швидко, якщо знати, як правильно вчити.
Інструкція
1
Зрозумійте, наскільки важливо вивчити квитки ПДР. Це психологічний момент: деколи трапляється так, що людина, не розуміючи, навіщо йому знати ті чи інші відомості, просто не може їх запам'ятати. Щоразу, коли їдете в машині або в громадському транспорті, звертайте увагу на дорожні знаки, на особливості маневрування тощо, запам'ятовуючи і повторюючи правила навіть тоді, коли ви не вчіть квитки.
2
Подумайте, що вам простіше запам'ятати, картинки або текст. У першому випадку вам варто знайти кілька навчальних ПДР програм, в яких кожен квиток проілюстрований схемами, картинками або навіть відеороликами. У другому випадку краще використовувати паперову версію, уважно читаючи текст кожного квитка і правильну відповідь.
3
Не намагайтеся визубрити всі квитки. Здебільшого правила дорожнього руху логічні, тому їх треба не заучувати, а намагатися зрозуміти. Подумки уявляйте собі описувані в квитку ситуації, міркуйте логічно, згадуйте аналогічні ситуації на дорогах, свідком яких ви були. Зрозуміло, деякі моменти необхідно запам'ятати, але їх не надто багато.
4
Використовуйте онлайн-сервіси для того, щоб вивчити і повторити квитки. На багатьох сервісах після відповіді на запитання дається докладне роз'яснення, так що якщо навіть ви відповісте правильно навмання, все одно зможете вивчити питання і зрозуміти його суть, а також запам'ятати, чому правильний саме ця відповідь, а не інший. Деякі сервіси налаштовані на особливий режим навчання: якщо ви відповідаєте на одне питання правильно 2-3 рази підряд, вам його більше не задають. І навпаки, проблемні квитки повторюються частіше інших.
5
Спілкуйтеся з більш досвідченими водіями на спеціалізованих форумах. Вони допоможуть вам зрозуміти і запам'ятати найважчі квитки, і дадуть відповідь на ваші запитання. Крім того, на форумах ви зможете знайти роз'яснення багатьох складних ситуацій, з якими зіткнулися інші початківці водії, і швидко запам'ятати їх. Деякі онлайн-сервіси дозволяють задавати питання і відповідати на них безпосередньо зі сторінки, де дан квиток. Під час підготовки ви зможете побачити коментарі, які допоможуть вам краще зрозуміти і запам'ятати те чи інше питання.